VIENNA-2022 | IIASC
Головна » VIENNA-2022Освітній табір для школярів в Австрії + навчальний візит до штаб-квартири ООН у Відні

 
 • Локація: Бад-Аусзее, Австрія
 • Програма розрахована для школярів віком від 12 до 17 років
 • Організаційний внесок складає 575 євро
 • Дата проведення табору: 25.06 – 02.07.2023р.
 • Опис проєкту
 • Локація
 • Культурна програма

Проєкт реалізує українсько-польська фундації «IIASC». Одним з прерогативних напрямків, на якіспрямовані наші зусилля - це освіта та формування здорового психоемоційного розвитку наших дітей.

Програма табору передбачає інтеграційно-розважальні заходи для дітей, екскурсійну програму Австрією, а також профорієнтаційні тренінги з візитом до штаб-квартири Організації Обєднаних Націй (ООН) у Відні. Протягом перебування у таборі з учнями будуть працювати професійний ментори,  які доможуть у самопізнанні, як основі професійного самовизначення та формуванні вміння співставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії. На цій основі буде складено індивідуальне портфоліо учня щодо забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

ПРОГРАМА:

1 день (25.06)  Виїзд з України. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний транзит до Відня (Австрія).

2 день (26.06) Приїзд до Відня. Освітній візит до штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй (ООН). Трансфер до Бад-Аусзее. Поселення в комплексі Паркшлоссль. Вечеря. Інтеграційний вечір.

3 - 6 день (27 - 30.06) Інтеграційно-розважальні заходи для пізнання культури Австрії; екскурсійні виїзди до Зальзбугру та Гальштату.  Освітні тренінги з професійного самовизначення. 

  

7 день (01.07) Сніданок. Виселення. Трансфер до Відня. Екскурсія історичною частиною міста. Вільний час: можливість відвідати Художню галерею Альбертина та Скарбницю замку Габсбургів (вхідний квиток для дітей до 19 років безкоштовно).

 

8 день (02.07) Дивимось фільми, слухаємо музику, їдемо додому. Транзит до України.

Організаційний внесок складає 575 євро та покриває наступне:

 •  проживання у комплексі Паркшлоссль;
 • триразове харчування у таборі в Австрії (харчування відбувається у їдальні комплексу);
 • освітній візит до ООН у Відні;
 • розважально-інтеграційна та тренінгова програма;
 • екскурсійна програма Віднем, Зальзбугром та Гальштатом;
 • трансфер автобусом єврокласу  за маршрутом;
 • супровід групи відбувається українськими менторами та керівниками групи.

Проживання учасників табору передбачено в історичному  комплексі Паркшлоссль, який знаходиться у курортному містечку Бад-Аусзее у федеральній землі Штирія. Містечко розташоване в місці злиття трьох витоків річки Траун. Бад-Аусзее є економічним і культурним центром Штирії, а також вважається географічним центром Австрії.

Комплекс Паркшлоссль був побудований в 1888 році і є одним з небагатьох збережених пам'яток архітектури монархії у Верхній Австрії.  Інфрастуктура комплексу включає спортзал для активностей та дозвілля, кімнати відпочинку, творчі майстерні, зону барбекю, велике поле для гри у футбол, басейн, освітлений тенісний корт і баскетбольний майданчик для вечірніх тренувань та альпійську вежу. Дівчата та хлопці мають окремі кімнати і санвузли. Діти житимуть у багатомісних кімнатах, тому гарантовано знайдуть друзів у перший же день.

Паркшлоссль  оточений розкішним садом площею 7000 м. кв., який доступний для активного відпочинку на природі.

Харчування:

У Паркшлоссль передбачено триразове харчування у їдальні комплексу.  Персонал кухні враховує всі потреби дітей та пропонує різноманітне харчування. Перевага надається локальним продуктам.

В рамках проведення освітнього табору, передбачена неймовірну культурну програму, де у Вас буде можливість відвідати визначні міста Австрії:

Зальцбурґ — дослівно «Соляний замок» — місто на заході Австрії. Центральна історична частина Зальцбурґа внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКОЦе найатмосферніше альпійське місто, якому дійсно вдалося зберегти свій унікальний дух. Воно дивним чином балансує між давньою культурою і сучасністю — з одного боку вузькі горбисті вулиці та середньовічні собори, з іншого — помпезна імперська архітектура та авангардне мистецтво. Це земля класичної музики і чудових релігійних споруд. І навіть відвідуючи ті ж самі пам'ятки міста вдруге або втретє, відкриваєш їх для себе по-новому. Зальцбург ідеальний і влітку, і взимку. О теплій порі року тут можна насолодитися пишним цвітінням парків, а в гірськолижний сезон — романтикою різдвяних ярмарків і вогнів. 

 

Гальштат невелике містечко округу Гмунден в краю гір і озер Зальцкаммергут в Австрії, з населенням всього близько тисячі осіб. Ця місцевість приголомшливої краси. І спокій, панує усюди в затишному містечку. Гуляєш по Гальштату, де всі будинки схожі один на одний, тісняться на схилі гори і милуєшся блакитним кольором озера, в якому відображаються хмари та плавають лебеді. В 1997 році, гірський масив Дахштайн і місто Гальштат були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відень столиця і найбільше місто Австрії, розташоване в північно-східній частині країни. Це мегаполіс з неповторним шармом, енергією та атмосферою, історичний центр якого включений в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відень — це культурна столиця Європи, місто дивне романтичне і відкрите, яке зберегло свою колосальну історичну спадщину. Тут серед просторих імперських площ і розкішних палаців таяться дивовижні пам’ятки, пам’ятки архітектури й шедеври мистецтва. Адже це одне з найстаріших міст не лише в Європі, але і у всьому світі. Столицю Австрії по праву вважають містом музики та мистецтва. Тут жили й творили геніальні композитори Бетховен, Моцарт, Шуберт і Штраус, а також багато відомих художників, які перетворили місто в скарбницю Європи.

  

Вільний час у Відні можна присвятити музеям:

Художня галерея Альбертина (вхідний квиток для дітей до 19 років безкоштовно). Одна з найпрекрасніших у світі художніх колекцій була започаткована в 1805 року в грандіозному віденському палаці у неокласичному стилі Альбертіна (Albertina), який було збудовано в 1744 році. В ньому зберігається одна з найкрупніших світових колекцій графіки – близько 65 000 малюнків і більш як один мільйон творів друкарської графіки. Колекція охоплює період від пізньої готики до сучасності.

В даний час в експозиції музею представлені роботи Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаеля, Пітера Пауля Рубенса, Оскара Кокошки, Рембрандта, Альбрехта Дюрера, Густава Клімта, Егона Шиле, Сезанна і Раушенберга. На додаток до постійної експозиції проводяться спеціалізовані виставки.

Скарбниця замку Габсбургів (вхідний квиток для дітей до 19 років безкоштовно). Тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Ця колекція є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Догори