Проекти | IIASC
Головна » Проекти

Анонси програм

Спеціалізовані програми

інклюзія

Інклюзивна освіта

Проєкт організований із метою ознайомити учасників з інноваціями інклюзивного навчання в закладах освіти Фінляндії, підвищити рівень кваліфікації фахівців та перейняти кращий міжнародний досвід у системі інклюзивної освіти.

мерія

Державна служба/ОТГ

Однією із цільових аудиторії фундації IIASC є представники органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади. Стажування до мерії міст Жешув та Гуйттінен організовані з метою запозичення кращих практик місцевого самоврядування.

logistic

Логістика/транспорт

Українсько-турецький науковий проєкт «Менеджмент логістики та морського транспорту» відбувся у Стамбулі, під час якого учасники відвідали один із найбільших вантажних портів Туреччини - Evyapport та ряд державних інституцій з метою вивчення галузі у країні.

аграрний сектор

Аграрний сектор

Стажування для аграріїв та Школа англійської мови у Фінляндії відбувається на щорічній основі.

економісти

Економіка

Для економістів IIASC пропонує програми практики для представників економічного спрямування.

Головна 3

Юриспруденція

Програма наукового стажування для юристів розроблена з метою розвитку міжнародного світогляду та професійних навичок юристів-практиків та правників-науковців.

стоматологія

Стоматологія

Делегація стоматологів з України здійснювала ряд навчальних візитів на стоматологічні виставки в Австрії та Німеччині з метою перейняття професійного досвіду у фахівців провідних європейських та світових клінік під час презентацій, лекцій, виставок та майстер-класів.

555

Профільна медицина

Стажування для лікарів та управлінців у сфері медицини організовані з метою здобуття практичних навиків на прикладі медицини європейського зразка.

міжнародні (1)

Міжнародні відносини

Студенти, громадські діячі та молоді науковці беруть участь у програмах “Школа дипломатії” та “Стажування у міжнародних організаціях”, під час яких мають можливість зануритись у міжкультурне середовище дипломатії.

Реалізовані проекти

Догори