Відгуки про нас | IIASC
Головна » Відгуки про нас

Відгуки про нас

Афанасьєва Тетяна Миколаївна Доцент

Дякую організаторам за інформативне, корисне та гарно організоване наукове стажування, можливість знайомства та обміну досвідом з викладачами інших вишів. Окрема подяка координатору Олександру Русіло за роботу. Бажаю команді подальшого розвитку та процвітання.

Програма, в якій брали участь: Академічна доброчесність, 2-11 березня

Місце роботи/навчання: ОНАХТ

Iнна Грайворонська Доцент

Стажування пройшло на високому рiвнi за iнформативнiстю! Корисна та цiкава програма. Нажаль, карантин завадив вiдвiдати Варшаву, але онлайн екскурсiя та всi зустрiчi на платформi zoom мене особисто наче перенесли на цей тиждень до Польщi. Дякую всiм!

Програма, в якій брали участь: "Академiчна доброчеснiсть: виклики сьогодення", 02.03.-09.04.2020

Місце роботи/навчання: ХНАДУ

Головійчук Ірина Завідувач кафедри

Велика вдячність організаторам за надзвичайно своєчасну і актуальну тематику стажування!
Було настільки цікаво, що неможливо передати словами. Чудові доповіді спікерів, багато важливої і цікавої інформації. Гарна організація,професіональний супровід за всіма напрямками і питаннями до початку, протягом і навіть по закінченню стажування!
Пізнавальна екскурсія:)
Щиро бажаю розвитку, процвітання і розширення кордонів своєї співпраці!
Величезне дякую, за надані можливості і знання!

Програма, в якій брали участь: "Академічна доброчесність: виклики сьогодення" 02.03.-09.04.2020

Місце роботи/навчання: Університет митної справи та фінансів, м. Дніпро

Анастасія Старший викладач кафедри фінансів

Дуже вдячна організаторам стажування за високий рівень проведення заходу в такий не легкий для країни час. Надана інформація є надзвичайно актуальною і корисною!дуже сподіваюсь на подальшу співпрацю!

Програма, в якій брали участь: Академічна доброчесність 06-09.04.2020

Місце роботи/навчання: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Інна декан

Сподобалася програма Гарна організаіія, професійні спікери, живе інформативне спілкування.Рекомендую, планую продовжувати ррацювати і надалі.

Програма, в якій брали участь: Аадемічна добочесність, квітень 2020.

Місце роботи/навчання: Глухівський НПУ ім. О.Довженка

Лариса Доцент

Дуже вдячна організаторам за це стажування, бо всю отриману інформацію та матеріали сподіваюсь використати в навчальному процесі, особливо при подальшій розробці дистанційних курсів для студентів нашої кафедри ( кафедра Парогенераторобудування Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”).
В минулому році з вашою фундацією мала стажування у Польщі, а в цьому році планувала стажування у Фінляндії, але пандемія змінила наші плани. Про те я вдячна організаторам проекту, що вони втілили мої мрії в онлайн-проект. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з IIASC , буду чекати на нові проекти, які пов’язані з системою освіти чи тематикою моєї кафедри.
Співробітникам фундації бажаю нових цікавих проектів та натхнення.

Програма, в якій брали участь: Наукове стажування "Особливості фінської системи освіти " (онлайн) 03.08 - 28.08.2020 р.

Місце роботи/навчання: НТУ "ХПІ"

Крістіна Гай Студентка

Неймовірний захід!
Дуже дякую IIASC та організаторам проекту за цінну інформацію та неймовірно цікавих спікерів. Впевнена,що зможу використати отриману інформацію у своєму професійному житті.

Програма, в якій брали участь: 2-10 жовтня 2020 : Культурна дипломатія України (Канада,Бельгія,Туреччина,Ліван,ПАР)

Місце роботи/навчання: Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Вікторія студентка

Дякую організаторам за чудовий проект та можливість більш детально дізнатись про особливості культурної дипломатії України в різних куточках світу. Окрема подяка за те, що залучили таких чудових спікерів, які на власних прикладах показали ефективність поширення нашої культури та її важливість в рамках національної безпеки України. Дуже рада, що отримала можливість долучитися до такого інформативного та надихаючого проекту!

Програма, в якій брали участь: КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ УКРАЇНИ: Канада, Бельгія, Туреччина, Ліван, ПАР

Місце роботи/навчання: Лну імені Івана Франка

Марина Директор

Величезна подяка! Вражень-неймовірна кількість! Це і позитивно налаштована група, професіоналізм доповідачів, високі організаторські здібності керівників групи. Сподіваюся на подальшу співпрацю, обмін досвідом й плідне спілкування. Не забутня поїздка.

Програма, в якій брали участь: Зимова школа педагогічної майстерності в Буковелі з 11.01 по 17. 01.2021 року

Місце роботи/навчання: Інклюзивно-ресурсний центр

Євген учасник

Наповнення наукового стажування – на відмінному рівні. Кожна деталь з прочитаних лекцій супроводжувалась професійним лектором із чудовим знанням матеріалу. Хочеться подякувати ІМАНС за чудовий підбір персоналу. Наш керівник – Роман – спрофесіонал своєї справи. А тому організаційне забезпечення проекту оцінюю на 5 з 5-ти. Надіюсь на подальшу співпрацю.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Євген Страхов учасник

Дякую за можливість отримати новий досвід, познайомитися з культурою, освітою та цікавинками Фінляндії, а також отримати практику з англійської мови. Поїздка подарувала не тільки практичну користь, а й незабутні враження. Рекомендуватимемо аналогічне стажування своїм колегам.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ігор учасник

Хочеться зазначити, що проект стажування у Фінляндії був організований на високому рівні. Програма проекту була спланованою до деталей, особливим плюсом була можливість відвідати освітні заклади та взяти участь у проведених екскурсіях. Хочеться і надалі з Вами співпрацювати!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ілона Смаглій учасник

Хочу щиро подякувати за організовані курси, поїздку до Фінляндії та змогу отримати сертифікати європейського рівня. Дуже вдало розподілений час між навчанням, поїздками і відпочинком зробив стажування кращим за будь-яку відпустку) Окрема дяка панові Андрію за чудовий супровід, уважне ставлення до групи і приємне товариство! Брала участь вперше, але вже хочеться знову кудись поїхати за програмою ІМАНС

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Інна Доля учасник

Дякую Вам, за можливість взяти участь в чудовому стажуванні, Літня школа з комунікації в Італії, 2-9 серпня 2019. Рада познайомитись з неймовірно цікавими людьми, прослухати доповіді неперевершених спікерів, Володимир Шульга та Леся Грицяк! Окреме спасибі Василю Бідуну за прекрасну екскурсійну програму! Сподіваюсь на продовження нашої співпраці. Пишаюсь тим, що стала частинкою ІМАНС.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Інна Килимник учасник

Щиро вдячні за цікаву подорож, якою була надана можливість отримати корисну практику спілкування англяйською мовою, ознайомитись з організацією ведення підприємницької діяльності в Фінляндії. Особлива подяка за організацію зустрічей що сприяло налагодженню наукової та академічної співпраці. Варто відмітити організацію програми, що включила в себе ефективність навчання та стажування в поєднанні з пізнанням культури дивовижної Фінляндії.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ірена Сніховська учасник

Щиро вдячна ІМАНС за організацію стажування у Варшаві й надіслані інформативні матеріали, а також надану можливість апробувати програму запобігання плагіату. Всі заходи відбувалися на найвищому рівні, дуже цікаві і корисні презентації, проведені висококваліфікованими лекторами і тренерами (Богдан Приступа, Юлія Главчева, Кшиштоф Гутовські). Особисна подяка нашому керівнику Роману Грибовському, це людина на своєму місці – ерудований, тактовний, толерантний. Дякую за можливість встановити професійні контакти, адже учасники нашої групи мають тепер можливість налагоджувати плідну співпрацю. Дуже рекомендую свіоїм колегам освітянам і науковцям участь у проектах від ІМАНС!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ірина Василівна учасник

Організація була на високому рівні, все чітко, вчасно та організовано. Відтепер буду пропагувати інформацію про програму серед колег та учнів. Серед побажань – хотілось би мати можливість для студентів відвідати бібліотеку на українській мові.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ірина Жакун учасник

Дуже дякую за професіоналізм, увагу до кожного учасника проекту, підтримку, завжди хороший настрій, комунікабельність та позитив та прекрасну організацію всіх міроприємста керівнику медичного стажуваня Оксані Міхель. Також дуже дякую за високий рівень викладання польської мови, особливо медичної термінології, знання психології, наполегливість, індивідуальний підхід та доброту Іванні Лободяк.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ірина Мороз учасник

Організаційне забезпечення було на високому рівні. Спіціалісти різних галузей дали змогу іншим присутнім своїми презентаціями зрозуміти над чим потрібно працювати кожному як особисто так і громадою та державою щодо розвитку нашого суспільства та нашої держави.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Аліна учасник

Дякую за можливість пізнати культуру та надбання інших країн, націй. Дуже вразила професійність та чуйність організаторів літньої школи з теми міжнародної дипломатії. Сподіваюсь на співробітництво і партнерство, а також бажаю успіхів у професійній та творчій сферах, вдячних учасників, нових пізнавальних проектів, таких необхідних для розвитку цінностей і надбання досвіду спілкування серед молоді та людей, яким це цікаво! Ви здійснюєте мрії, надихаєте-це прекрасна місія!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Аліна учасник

Участь у проекті Ukrainians support chain була корисною, інформативною та незабутньою. Із задоволенням прийматиму участь у майбутніх проектах ІМАНС.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Алена Меркушина учасник

Большое спасибо за потрясающе организованную поездку, удивительный опыт и возможность развития языкового навыка! Удачи, дальнейшего развития ваших супер классных программ!!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Алла учасник

Дякую за представлену можливість пройти стажування з чудовою групою освітян різного фаху України. Маю надію, що отримана інформація у вищих навчальних закладах Польщі буде корисною. Організація проведення заходів ІМАНС (зустрічі, презентації, екскурсії тощо), а також оперативність щодо отримання сертифікатів, публікації збірника з есе я оцінюю на відмінно. Дуже вдячна організаторам! Хотілось би і надалі співпрацювати з ІМАНС.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Алла учасник

Щиро вдячна за сприяння розвитку академічної та наукової мобільності громадян України. Хочеться відзначити змістовне навантаження та доречність організованих заходів та зустрічей в рамках стажування. Особливого акценту заслуговує специфіка викладання англійської мови. І звичайно не варто забувати про створену організаторами дружню атмосферу і особливий шарм Фінської природи.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Анастасія учасник

Велике дякую усій команді ІМАНС за незабутні канікули! Перше моє знайомство з ІМАНС було у грудні. Я, та 25 колег-освітян, відвідали чудовий фінський коледж. Відчуття від подорожі були неймовірними і здавалося, що краще вже не може бути! Але ІМАНС вміє дивувати, та запропонували зібрати групу учнів на курси інтенсивного вивчення англійської мови. І ось тільки два дні тому ми повернулися з подорожі. Діти в захваті! Батьки дякують за ті емоції та спогади, якими діти продовжують діляться з ними. Організація на вищому рівні. Діти завжди були чимось задіяні: інтеграційні вечори, навчання, екскурсії, візит до старшої школи та поїздка до зубрів. Вчителя англійської мови дуже привітливі та гарні професіонали своєї справи. Кожен з них знайшов підхід навіть до найслабкішого учня у групі. Вони вчать дітей долати той комунікативний бар’єр, який сидить в нас роками. Приємно спостерігати за тим, як діти за цей хоч короткий період у коледжі, але повен подій, починають розуміти для чого ж таки ми вчимо іноземну мову. ІМАНС дав змогу відчути себе фінським студентом, поглибитися у культуру цієї країни та отримати спогади на все життя! Окремо дякую нашому супроводжуючому Андрію Козаку. Це дуже тактовна, освічена та харизматична людина, яка в додаток ще й добре ладить з дітьми. Від усієї групи дякуємо за таку можливість провести дітям канікули з користю! Маємо велике бажання й надалі з вами співпрацювати!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Андрій Володимирович Вайдич учасник

Дякую за можливість взяти участь в одному з проектів ІМАНС. Все дуже сподобалося. Пропозиція для майбутніх проектів повідомляти учасників про можливість здійснення рибної ловлі в річках Фінляндії. З тим, щоб кожен рибак міг взяти з собою необхідне обладнання.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Богдан учасник

Шановна команда ІМАНС. Щиро вдячний Вам за отриманий досвід, знайомство з новими цікавими людьми. Дякую за зустріч з юристом, з мером м. Жешув. Велике дякую за прекрасний відпочинок і незабутні враження. Повідомляйте про нові програми. Буду старатися брати в них участь і рекомендуватиму їх друзям та знайомим. Надіюся на подальшу співпрацю з Вами.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Буйновська Ольга Василівна учасник

За саму програму дізналася від хорошої подруги, яка наполягала на участі у вашій програмі. Безмежно вдячна вам за таку можливість – Фінляндію. Велика вдячність Роману за увагу, піклування та любов під час подорожі. Обов’язково візьму участь у наступній подорожі, що подібна до Фінляндії.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Булик Ольга-Анна Романівна учасник

Уся інформація, надана з джерел, відповідає дійсності. Згальне враження від прочитаного, так як і очікування від програми, дуже позитивне. Організація теж на високому рівні. Дякую! Усі додаткові поїздки до міст Фінляндії були захоплюючі, автобус комфортабельний. Дійсно дуже цікаво подорожувати з ІМАНС у таку нетипову країну , як Фінляндія. Було би чудово побачити програму, наприклад у Греції.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Вікторія Білак-Лук"янчук учасник

Щиро вдячна за можливість прийняти участь у стажуванні, організованому ІМАНС! Дякую за гарну роботу організаторів! Окрема подяка милому і мудрому керівнику Олександру! Приємним було спілкування з колегами! Бажаю ІМАНС і надалі процвітання, нових напрямків, нових проектів! Вітаю всіх з прийдещніми святами!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Вавринів Лілія Анатоліївна учасник

Командо ІМАНС, тепер з будь-якою програмою – я з Вами! Організація проекту USC – була чіткою та надзвичайно продуманою, а атмосфера – спокійною та затишною. Надіюсь на співпрацю у проектах, пов’язаних із шкільною освітою.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Вадим учасник

Щиро вдячний команді “ІМАНС” за організований та проведений на високому рівні навчально-просвітницький захід: “Стажування для освітян + вивчення англійської мови” що проходив з 02.09.2017 по 10.09.2017 у м. Гуйтіннен, Фінляндія! Все як завжди вчасно, старанно, бездоганно організовано! З повагою, Вадим!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Вадим Цуркан учасник

Все як традиційно для Іманс на найвищому рівні . Так тримати і надалі.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Вертеш- Гапак Оксана Емерихівна учасник

Хочу висловити щиру подяку за чудове наукове стажування в місті Варшава.На майбутнє бачу співпрацю з колективом ІМАНС, які є майстрами своєї справи. Дякую за гарні знайомства.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Викладачі кафедри Автоматизації та комп’ютерних технологій учасник

Безмежно вдячні за теплу атмосферу наукового стажування: обмін педагогічним досвідом, насичені презентації фахівців, активні дискусії, дружне неформальне спілкування, веселі мандрівки по зимовій різдвяній Варшаві. Набутий досвід і тематика програми стажування залишили незабутні враження й мотивували до нових звершень та подальших пошуків. Сподіваємося, що нові знайомства дадуть можливість надалі розширювати міждисциплінарні зв’язки по навчальних закладах України. Щиро вітаємо усіх учасників та організаторів з зимовими святами!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Виктория учасник

Конференция проведена на высоком уровне, были представлены интересные доклады по многим отраслям современной науки. Особого внимания заслуживают мастер-классы от польских специалистов. Огромное спасибо организаторам за незабываемые впечатления, за расширение кругозора и новые интересные знакомства. Отдельная благодарность за культурную программу! Надеюсь, до скорых встреч!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Гіржева Ольга Миколаївна учасник

Повністю задоволена +++++

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Главчева Юлія Миколаївна учасник

Стажування є мотиватором на удосконалення професійних навичок та розвиток комунікацій із зарубіжними колегами, упровадження кращого досвіду у практичну роботу. Дякую ІМАНС за створення належних умов для проживання, навчання та відвідування закладів освіти Фінляндії.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Гладенко Олександр Миколайович учасник

Організаційне забезпечення як завжди на найвищому рівні. Освітня програма цікава, інформативна та різноманітна. Побажання щодо наступних проектів: по перше щоб вони були ще більші за географією, кількістю та якістю. Творчої наснаги організаторам, міцного здоровя та успішної діяльності на майбутніх проектах.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Григорук Ірина Олександрівна учасник

Хочу подякувати за організацію, інформаційне наповнення проекту та атмосферу ІМАНСу! Також,особиста подяка нашим координаторам Русіло Олександру та Гребенюк Надії. Задоволена,що познайомилася з новими людьми! Отримала багато нової корисної інформації!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Грицик Надія Володимирівна учасник

Дякую організаторам програми стажування у Фінляндії та ІМАНС за можливість взяти участь у проекті! Для мене це нові знайомства, враження та можливість вивчити щось нове. Програма стажування дуже цікава, корисна й потрібна для освітян нашої країни. Але є одне побажання – додати до програми культурну частину (екскурсії, музеї тощо). Дякую! Дякую! Дякую! Успіхів та процвітання, нових проектів, нових знайомств.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Грицик Надія Володимирівна учасник

Дякую організаторам стажування та ІМАНС за можливість взяти участь у проекті. Для мене це нові знайомства, враження та можливість вивчити щось нове. Програма стажування дуже цікава, корисна й потрібна освітянам нашої країни. Але є одне побажання – додати до програми культурну частину ( екскурсії, музеї тощо). Дякую! Дякую! Дякую! Успіхів і процвітання, нових проектів, нових знайомств!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Гуцаленко Оксана Олександрівна учасник

Інформаційне забезпечення було повним!!! І навіть більше ніж очікували. Буди враховані інтереси усіх учасників не зважаючи на заявлену програму стажування. Я знала, що буде добре, але щоб настільки круто, навіть не сподівалась. ІМАНС це не просто організатор міжнародних стажувань, це родина!!! Ви найкращі!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Дар'я учасник

Була дуже рада прийняти участь у роботі Зимової школи ІІАSC з комунікації у Доломітових Альпах. Для мене Зимова школа ІМАНС – це сучасна платформа для підвищення професійного рівня освітян на основі інноваційних технологій викладання. Під час тренінгу я отримала нові знання щодо секретів ораторського мистецтва, вдосконалила наявні компетентності та набула нові щодо міжособистісної комунікації. Як завжди, ІМАНС вдало поєднав площадку обміну інформацією та досвідом з одержанням нових вражень, можливістю насолоджуватись кращими гірськолижними курортами Італії та дивовижними Альпами. Особливу вдячність хочу висловити пані Оксані Цмоць за високий рівень організації проекту та створення невимушеної дружньої атмосфери спілкування, а також спікеру Лесі Грицяк за цікаво поданий матеріал, проведення ділових ігор, добрий настрій!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Домашевська В.І. учасник

Дуже сподобався Ваш проект. Тому в майбутньому я б хотіла надалі з вами співпрацювати.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Жанна Шкляренко учасник

Ніжно прониклась повагою до ІМАНС завдяки позитивним враженням від атмосфери й організації стажування: невимушене й дружнє керування процесом, чудове забезпечення інформацією, чіткі часові рамки, позитивне і якісне наповнення. Отримала незабутні врадення від спілкування з колегами. Дуже дякую всім учасникам і організаторам! Звичайно сподіваюсь на нові зустрічі)

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Зарко Юрій учасник

Це була чудова незабутня зустріч. Зустріч з цікавими людьми різних професій з різних куточків України. Зустріч з “сонячною” Фінляндією. Зустріч з чудовими викладачами. Дякую п. Оксані та п. Роману. Дякую ІМАНС і до нових зустрічей. Сподіваюсь!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Дар’я Казначеєва доцент кафедри

Цікавою, захопливою та змістовною була програма Зимової школи педагогічної майстерності IIASC цього року в Буковелі. Дякую організаторам та спікерам проекту за можливість підвищення рівня професійної компетентності сучасного викладача. Під час тренінгу я отримала нові навички щодо взаємодії в освітньому середовищі, зворотного зв’язку у викладанні та навчанні, етикету ділового спілкування тощо. Як завжди, ІМАНС вдало поєднав площадку для фахової дискусії з можливістю одержання нових вражень, насолодження від краєвидів засніжених Карпат. Особливу вдячність хочу висловити пані Оксані Цмоць за високий рівень організації Зимової школи та створення невимушеної атмосфери дружнього спілкування!

Програма, в якій брали участь: Зимова школа педагогічної майстерності в Буковелі з 11.01 по 17. 01.2021

Місце роботи/навчання: Харківський національний університет внутрішніх справ

Катерина учасник

Цей проект є дуже корисним та важливим для мене . Я вважаю, що ті знання, які я отримаю дадуть мені можливість професійного росту у своїй галузі, развіття лідерських навичок, а також можливість гідно представляти свою державу на міжнародній арені, формування платформи обміну та отримання міжнародного опита .

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Катерина Перинець учасник

Хочу висловити величезну подяку ІМАНС за організацію надзвичайно цікавої, корисної та насиченої програми стажування у Фінляндії. З одного боку, була можливість поспілкуватися з однодумцями та ознайомитися з різними аспектами освітнього процесу у цій країні. З іншого, прекрасно організована культурна програма, що дала змогу відпочити та розширити знання про Фінляндію, її історію та культуру. Курси англійської мови дозволили поспілкуватися з носієм мови та вдосконалити комунікативні навички. Окрема подяка – координатору панові Андрію за його комунікабельність, почуття гумору та вдалу організацію групи. Буду слідкувати за Вашими проектами та рекомендувати колегам.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Князька Лілія Антонівна учасник

Велика подяка організаторам, все чудово! А також, координатору Олександру особлива подяка,молодець!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Костирко Алла учасник

Стажування було організовано на високому рівні. Стосовно побажань – пропоную включити у стажування можливість публікації наукових статей у виданнях, які включені до науковометричної бази Scopus

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ксенія учасник

ІМАНС, проект англійської у Фінляндії – чудово! Освітня програма – чудово! Екскурсійна програма – чудово! Із задоволенням прийматиму участь участь у подібних проектах.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Кудряшова Альона учасник

Проект був надзвичайно інформативним та цікавим. Куратори враховують думку та побажання учасників,що дуже приємно.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Лариса Ейвас учасник

Дякую за рівень змісту та організації проекту ІМАНС “Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”, Варшава (24.06 – 06.07.2019 р.). В процесі стажування укріпилося бажання подальшого наукового “туризму” саме під егідою ІМАНС. Відмінна особливість – гарний рівень супровідного менеджменту, грамотні та привітні модератори заходів.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Лариса Коваль учасник

Дякую організаторам програми стажування у Варшаві за можливість взяти участь у проекті! Організаційне забезпечення було на високому рівні. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Леся учасник

Привіт!!! Хочу подякувати за відмінну організацію стажування , яке відбулось з 09.05.2017 по 13.05.2017 у Відні та Будапешті . Відвідання ООН , ОБСЄ та Єврокомісії залишило незабутнє враження, просто не вистачає слів для висловлення подяки організаторам подібної програми стажування . Особиста подяка Андрію, куратору групи, який зумів об’єднати набуття корисного досвіду та приємних вражень! В захваті і викладачі і студенти!!!!! Дякую ІМАНС!!! Чекаємо подальших цікавих проектів!!! Обов’язково візьмемо участь!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Любов Лісуха учасник

Щиро вдячна організаторам IIASC за участь у конференціі, науковому медичному стажуванні, отриманні нових знань, позитивні враження від поїздки. Надіюсь на подальшу співпрацю з Вами. Планую брати участь у інших проектах.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Майя учасник

Щиро дякую за відмінну організацію стажування у Варшаві (14-16.11.18). Дорога була легкою, презентації – цікаві і корисні, харчування – чудове, умови проживання – комфортні, розваги (екскурсії з гідом) й прогулянка містом – захопливі; учасники стажування, організатори (Роман й Олександр) і водії – приємні та ще й кожен знавець своєї справи.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марія учасник

Вчора повернулася з медичного стажування у місті Жешув. Все було на найвищому рівні. Мене дуже вразила організація – кожен день стажування та відпочинок були продумані до дрібниць. Протягом стажування ми їздили у найкращі приватні лікарні Жешува та відвідали державну лікарню, педіатричне відділення. Знаєте, ви дуже захоплюєте, бо після цього дуже хочеться зробити все, щоб маленькі українці перебували в таких самих умовах у хвилини нездужання. Щиро дякую всій команді ІМАНСу, ви надихаєте, ви мотивуєте та допомагаєте своїм прикладом відчути, що майбутнє нас, нашої родини та у цілому країни залежить тількі від наших дій та цілей. Ви допомогли у своїй голові прибрати ті кордони, які іноді заважають мріяти глобально та робити все, щоб рівень медицини нашої країни був на рівні Польщі та навіть краще. Дуже дякую Оксанам та пану Роману. Ви неймовірні, я дуже рада що цей тиждень провела з вашою командою, яка з кожним проектом робить цей світ досконалішим та розвиненішим❤️

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марія учасник

Дуже вдячна ІМАНС за організацію стажування. Це великий, цінний досвід, незабутні знайомства.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марія учасник

Дуже вдячна команді ІМАНС за організацію медичного стажування.То був цінний досвід,незабутні знайомства.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марина учасник

На мою думку, такі конференції мають відбуватися якомога частіше. Саме такий формат є найбільш дієвим та корисним для інтеграційних процесів

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марина Йосипівна Гаврецька учасник

Проект надзвичайно цікавий та пізнавальний. Стосовно організаційного забезпечення – Ви молодці! Адже організація як тренінгів, так і відпочинку проходила на найкращому рівні. В майбутньому хотілося б надалі брати участь у Ваших проектах. Ви даєте можливість відкривати у собі щось нове. Дякую!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Микитюк О.М. учасник

Особисто я залишилася цілком задоволена. Кількість заходів була в оптимальних межах, інформаці достатньо, змістовна.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Надія Кюберг аспірант ЧНУ

Щиро вдячна організаторам за роботу, бо маю дуже позитивні враження від поїздки у Фінляндію: – щодо інтенсивного курсу вивчення англійської мови можу сказати, що вперше спілкувалася із її носіями, безмежно рада й відчула впевненість в собі, тому раджу; – освіта у Фінляндії особлива, тому побачити і відчути її просто необхідно; – а ще, неймовірна природня краса, яку люди цінують й насолоджуються нею. Завдяки учасникам даної програми ця поїздка для мене стала незабутньою, бо атмосфера дружби з Фінляндії “приїхала” в Україну, чому я дуже рада!!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Наталія учасник

Хочеться висловити слова вдячності команді ІМАНС за пркерасну подорож – до знань, до нових вражень,, нових друзів, яку наші діти здіійснили на початку квітня. Більше двадцяти дівчат і хлопців з Луганщини вирушили у далеку путь – до Фінляндії, щоб пройти там посилений п`ятиденний курс навчання з англійської мови. Добре організована поїздка була не тільки корисною, а й вражаючою – діти побачили не тільки український Львів, а й польський Люблін, естонський Таллін, фінські Хельсинки тощо. Тож всі вони в один голос говорять, що їм було весело, цікаво, пізнавально. Тож іми як батьки дуже задоволені результатами такої подорожі. Бо крім чисельних вражень, група привезла сертифікати, що підтверджують той чи інший рівень знань з англійської. І це, справді, круто! Взагалі ж як мама ще раз хочу подякувати всім, причетним до такої потрібної наших дітям справи. Подібні поїздки надихають дітей, мотивують їх на добре навчання, подільше пізнавання світу у всьому його розмаїтті

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Неля учасник

все дуже гарно організовано. отримала більше, ніж очікувала. Гарні враження від країни та навчання.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Новікова Любов Сергіївна учасник

Було дуже інформативно, багато нової, цікавої і корисної інформації. Сподобалось викладання англійської мови. Все супер. Супроводжуючий Андрій молодець. Дякую за прекрасно організовану подорож.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана учасник

Хочу поблагодарить ИМАНС за прекрасную организацию стажировки “Академическая добродеятель” в Варшаве 1-12 октября 2018 года!!!!! Вся информация в положении соответствовала действительности))) Были и познавательные тренинги от ведущих специалистов, и прекрасные экскурсии, и вкусные завтраки, обеды, ужины, и уютные номера с горячей водой, и замечательный комфортабельный автобус с терпеливым и доброжелательным водителем!!!!! Отдельное спасибо нашему гиду – удивительному человеку, обладающему широкой эрудицией, чувством юмора, высокой культурой и толерантностью, который создал теплую атмосферу в группе, сумел найти подход к каждому, всячески помогал и поддерживал нас в разных ситуациях, всегда с большим терпением и выдержкой реагировал на наши “опоздания” и ни разу не повысил тон, большому профессионалу и интереснейшему собеседнику Роману Грабовскому!!!!! Спасибо Вам за все)))))

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана учасник

Доброго дня… Стажування організоване Вами супер. Безліч знайомств і корисної інформації… Також окреме дякую кураторові Роману за розуміння усіх нас.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана учасник

Добрый день! Скажите пожалуйста, будут ли еще проводится подобные семинары (по поводу основания и ведения бизнеса в ЕС) в 2018 году?

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана учасник

Дякую команді “ІМАНС” за неперевершену оргнаізацію проекту!!!!!Кожен день був переповнений враженнями, новими знайомствами та інформацією!!!!Фінляндія вражає як своєю красотою так і освітньою системою, але з цим всім ми змогли ознайомитись завдячуючи “ІМАНС”. Чітка оргнаізація, виважений і продуманий до дрібниць проект а також дружня, навіть сімейна атмосфера!!!! Це мега крута команда!!!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана Володимирівна учасник

Хочу подякувати команді ІМАНС за чудовий проект – “Школа з англійської мови у Фінляндії”. Програма проекту була дуже змістовною, логічною та цікавою, були представлені усі рівні закладів освіти, надано можливість грунтовно ознайомитись із специфікою кожного закладу та отримати цікаву та корисну інформацію. Організація проекту була представлена на високому рівні: все було чітко і продумано організовано. Організатори доклали максимум зусиль для комфортного перебування учасників. Дякую!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана Миколаївна учасник

Я щиро вдячна команді ІМАНС за організацію чудової поїздки, яка поєднала у собі як інформаційне наповнення так і можливість відпочити. Інформаційне наповнення проекту – чудове!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана Цмоль учасник

Доброго дня!Дякуємо за Ваш інтерес до освітніх програм ІМАНС. Так, аналогічні за тематикою заходи плануються на осінь 2018р.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Оксана Цмоль учасник

Доброго дня, п. Світлано! Дякуємо за Ваш коментар! Внесемо зміни у опис вакансії!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олександр Аліксійчук учасник

Організаційне забезпечення на високому рівні,гарно поєднано відпочинок з заняттями.Побут організований правильно. Цікаві теми та професійні лектори.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олександр Бараннік вчитель школи "Британіка"

Стажування пройшло на оцінку 5+(по п’ятибальній)!! Дякую ІМАНС за організацію та можливість отримати досвід, поспілкуватися з цікавими людьми Фінляндії та України! Атмосфера була супер! Дякую всім за це!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олександр Жученко учасник

Щиро вдячний за чітку і коректну організацію проекту “Школа з англійської мови + стажування для освітян”, що відбувся в м. Гуйттінен 1 – 7 травня 2017 року. Вражае доброзичливе ставлення працівниквів ІМАНС, керевництва Західного Фінського коледжу, викладачів проекту, особливо Evan Schoombie, до нас слухачів. Захоплює знайомство з принципами освіти на різних рівнях акредитації навчальних закладіва у Фінляндії.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олександр Острогляд учасник

Все було класно! Найшов нових друзів. Очікую нових проектів від ІМАНС! Мої враження і фото тут – https://www.facebook.com/profile.php?id=100001379724662&sk=photos&collection_token=100001379724662230527273269&set=a.1422922924430351.100001379724662&type=3

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена учасник

Щиро дякую організаторам Літньої школи з комунікації в Італії, а також цікаві, доступні та змістовні навчальні модулі від тренерів з комунікації (дослідник і спікер з питань міжнародної комунікації – Володимир Шульга та експерт з комунікаційних технологій та тренер по міжкультурній комунікації – Леся Грицяк). Літня школа – чудовий плацдарм для знайомства з професіоналами з різних сфер діяльності та подальша співпраця! Організовані ІМІНС екскурсії та відпочинок наповнили позитивними емоціями на весь рік!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена учасник

Щиро дякую організаторам чудового проекту, який відбувся в дивовижній Італії!!! Особлива подяка викладачам Володимиру і Лесі за змістовні лекції ітренінги; Пані Оксані, Пані Надії за їх доброту, щедрість, делікатність, Пану Олександру за його допомогу, терпіння, цікаві екскурсії, Велика подяка водіям за комфортні умови нашої дороги. Всім Вам всього самогонайкращого: міцного здоров’я, щастя, миру, любові, творчого натхнення і процвітання!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена учасник

Цей проект є необхідним для мене тому, що соціально активний вчитель та коуч має донести до молоді усі тонкощі щодо навчання та наукової практики в ЄС. Використовуючи необхідну лексику я зможу донести до учнів та студентів вимоги, закони та особливості ведення бізнесу у Європі.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена Антонова учасник

Щиро вдячна ІМАНСу за можливість участі в цьому проекті. Інформаційне наповнення проекту під час тренінгів та під час подорожі спонукає до бажання подальшої співпраці. Дякую усій команді ІМАНС!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена Гаврилівна Козинець учасник

З ІМАНС були на двох стажуваннях. Перша подорож. Рівень організації був високий, але традиційно вийшло так, що наш перший “млинець” був комом. Нас це трохи засмутило, але не зупинило:))) Друга подорож була організована на найвищому рівні. Керівник групи (Андрій Козак)- пунктуальний, веселий, толерантний. Водії (Руслан та Ігор)- професіонали своєї справи. Це дуже важливо, оскільки саме їм ти фактично довіряєш своє життя:))) Викладач англійської (Scott Melton) – суворий та вимогливий американець, якого швидко навчились чути і розуміти його дуже швидку промову. Група – колектив однодумців. Всі дуже різні, але мають непереборне бажання вдосконалити систему освіти в Україні. Все організаторами було продумане: інтенсивне навчання, цікаві екскурсії, візити державних установ та освітніх закладів різних рівнів. Дякуємо за чудову подорож і навчання. Чекаємо на нові не менш цікаві пропозиції.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена Павлюк учасник

Вперше прийняла участь в стажуванні з ІМАНС і залишилися лише позитивні враження. Отримала велику кількість структурованої і корисної інформаціїї. А особливо хочу відзначити гарну організацію самого процесу стажування, відбувалося все чітко і в невимушеній атмосфері. Особлива подяка нашому гіду – Олександру за чіткість дій і доброзичливу атмосферу. Оскільки на стажуванні були учасники як з технічних, так і з гуманітарних напрямків оскільки тема академічної доброчесності зачіпає абсолютно всіх. І всі знайшли спільну мову. Обмінялися контактами та впевнена, що надалі будуть співпрацювати один з одним і ще не раз скористаються послугами ІМАНС.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена Сідей учасник

Проект “Ukrainians support chain” – це моє перше знайомство з ІМАНС, яке залишило лише найкращі враження. Інформаційне наповнення та організаційне забезпечення проекту заслуговує найвищої оцінки. Проведені тренінги – змістовні та надзвичайно корисні для втілення у практичну діяльність.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена та Анатолій учасник

Шановні керівники ІМАНС та організатори стажування! Дякуємо за чудову компанію та насичену програму. Хочемо зазначити, що це вже третя подорож з Вами. Кожного разу наші враження та сподівання виправдовуються. Бажаємо Вам подальших успіхів, вдалих проектів, благополуччя у всіх видах діяльності, сприяння партнерів та здійснення задумів.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олена Цибенко учасник

Стажування наповнене, цікаве. Дякую за можливість взяти участь в проекті. Сподобалась робота супроводжуючого – п. Андрія

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Олещенко Галина Павлівна учасник

Все на високому рівні. Були цікаві доповіді, приємно, що доповідачами були як іноземці так і українці. Сподобалася змістовна екскурсія університетом, дружня атмосфера,особисті поради та врахування індивідуалних особливостей учасників стажування.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ольга учасник

Щиро сподіваюсь на співпрацю.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Піх Ірина Всеволодівна учасник

Дуже цікавий та пізнавальний проект. Вдала організація, враховані усі нюанси.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Піщанська Вікторія Миколаївна учасник

Інформаційне наповнення проекту було справді змістовним. Подяка асистенту проекту Надії та координатору Андрію.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Павленко Олександр учасник

Дуже велика вдячність за організоване стажування у м. Варшава, чудові умови проживання у двомісних кімнатах з вигодами у мальовничому містечку. Особлива подяку Рому – координатору групи за його організаторські здібності та Богдану Приступі за інформативну та корисну презентацію. Раджу всім зацікавленим брати участь та розвиватись.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

ПАВЛИК НАТАЛІЯ ТАРАСІВНА учасник

Конференція організована на високому рівні. Особлива подяка за візит до офісу ООН. Продовжуйте, а ми будемо підтримувати!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Павло учасник

Не сказати нічого це було б неправильно. Сподобалась організація ІМАНС всередині групи. Було дуже акуратно та делікатно поділено групу на компанії за інтересами та за освітою: студенти та люди з вищою освітою. Саме стажування перевершило всі наші сподівання, а нові знайомства добавили колориту. Все відбулося на найвищому рівні. Нашому гіду Світлані хотілося б сказати величезне спасибі, оскільки вона великий молодець і прекрасно справилася зі своєю задачею. P.S. Наявність у групі деяких персон із відмінною із загальногруповою першочерговою єйфорією підтвердив наші очікування, що ця подорож виявилась ще кращою ніж могла бути.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Павло Сергійович Гуща учасник

Я вельми вдячний організаторам стажування за чудову можливість пізнання фінської системи освіти на прикладах дитячого садочку, початкової і середньої школи та університету в м. Гуйттінен. Це був дуже цікавий досвід і, на мою думку, деякі з ідей фінської освіти можливо було б втілити на українському просторі. Крім того, неможливо не згадати про курси з англійської мови і знання, які там було отримано, будуть корисними у навчанні.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Панченко Оксана Олександрівна учасник

Дуже цікаві екскурсії. Неперевершений вчитель англійської – Крістіан. Дякую! Супер комунікація з учасниками групи з будь яких питань. Хороші умови поселення та харчування. Планую відвідати: -програми по вдосконаленню англійської -конференції -стажування: архітектура/державне управління/вища освіта

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Подольська Тетяна учасник

Шановні колеги! Висловлюю щиру вдячність за те, що моя перша поїздка до країн Європейської Родини виявилась такою спокійною та плідною завдяки чуйним організаторам. Дякую, зокрема, пані Надії, пані Оксані та пану Роману. Гадаю, що є ті, хто залишився “поза кадром”. Величезне дякую!!! Особливо хочеться зазначити прагнення почути кожного з учасників! Усі наші “примхи” вдавалось задовільнити))) Серед побажань на майбутнє: сприяти більш просвітницькій роботі серед наших науковців з питань отримання міжнародної фінансової підтримки на розвиток УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ ТА НАУКИ. Сподіваюсь, до нових зустрічей!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Полюк Мирослава учасник

Чудесне поєднання теорії і практики! Велечезне спасибі!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Процун Наталя Михайлівна учасник

Ми отримали надзвичайну можливість поспілкуватися із представниками освіти Фвнляндії. Глибоке занурення освітню систему, практичні приклади та візуальне представлення – найкращі формати інформаційного донесення. Також варто зауважити, що було охоплено кожен рівень освітньої системи. За що вам велике “ДЯКУЮ”! Турботливий колектив, що супроводжував весь шлях+ підтримка на підготовчому етапі+ чудові вечері “мафія”. Була зайнята кожна хвилина. Молодці!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Різник Олег Миколайович учасник

Було проведено на найвищому рівні. В освітній програмі хотілося би бачити більше практичних занять з залученям іноземців.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Разумна Алла Григорівна доцент

Хочу висловити подяку організаторам за можливість брати участь у стажуванні, за цікаві і корисні матеріали для самопідготовки з проблематики академічної доброчесності, за змістові доповіді спікерів, за щирість у спілкуванні!

Програма, в якій брали участь: "Академічна доброчесність" 25.01 - 05.03.2021 року

Місце роботи/навчання: Харківська медична академія післядипломної освіти

Рисинець Тетяна Петрівна учасник

Все на високому рівні. Дуже вдячна координатору групи Андрію за цікаву інформативну подорож. Розгляну будь які пропозиції,що до подальшої співпраці.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Руда Тетяна Ростиславівна учасник

Даний проект був справді цікавим, і дуже інформативним. Залишилися лише позитивні враження. З радістю буду рекомендувати цей проект друзям. Програма дійсно гарно сформована, сподобалися всі організаційні моменти щодо розподілу часу, екскурсії. Видно, що організатори відповідально поставилися до своєї роботи, та дійсно люблять свою справу.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Сіданіч Ірина Леонідівна учасник

Пишаюся таким рівнем організації стажування ІМАНС у Фінляндії лютий-2018. Окрема подяку керівникові пану Роману за вищий рівень культури праці і спілкування. Буду на всіх рівнях пропагувати Ваші програми стажування. Чекаємо Вас в Києві в Університеті менеджменту освіти НАПН України. Вітаємо з річницею народження Вашої організації!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Савченко Юлія Максимівна учасник

Я хочу й далі співпрацювати та подорожувати з ІМАНС по Європі. В наступний раз я би хотіла поїхати до літньої школи з вивчення іспанської.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Світлана учасник

Величезна подяка ІМАНС за організацію міжнародного семінару “Стажування в міжнародних організаціях”. Захід був профеційно організований. Візит в ООН, ОБСЄ та ЄК був дуже пізнавальним, враження просто незабутні.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Світлана учасник

Конференция проведена на очень высоком уровне, были представлены интересные доклады. Огромное спасибо организаторам за незабываемые впечатления, за расширение кругозора и новые интересные знакомства. Отдельная благодарность за культурную программу! Надеюсь, до скорых встреч!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Сергій Макаренко учасник

Дуже вдячний за надану можливість прийняти участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: економічна, соціальна, екологічна та політична складові» (02-06 квітня 2017 року, м. Тбілісі, Грузія). Отримав масу позитивних емоцій, здобув цінну інформацію щодо специфіки розвитку економіки Грузії та новий імпульс в подальших наукових дослідженнях. Всі заявлені пункти заходу були виконані на високому професійному рівні, сподіваюся й на подальшу плідну спіпрацю з ІМАНС

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Марина Скрипнікова директор

ДУже вдячна за можливість взяти участь в такому насиченому заході. Вдале поєднання онлайн та офлайн заходів. Високі організаторські здібності керівників групи, професіоналізм викладачів, позитивно налаштована група, чудові умови проживання, організований досуг – залишили неймовірно приємні враження!

Програма, в якій брали участь: Зимова школа педагогічної майстерності в Буковелі

Місце роботи/навчання: Інклюзивно-ресурсний центр

Сластьоненко Оксана Олександрівна к.ю.н., доцент, с.н.с.

Щиро вдячна за відмінну організацію стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності», яке відбулось з 24.06.2019 по 05.07.2019 у Варшаві на базі Вищого Духовного Семінаріуму UKSW. Кожен день стажування був наповнений важливою і цікавою інформацією, новими знайомствами та позитивними враженнями. Була грунтовно підготовлена програма стажування та враховані інтереси усіх учасників. Особиста подяка від мене Олександру, куратору групи, який допоміг мені у вільний від програми стажування час відвідати місце поховання мого діда. Мій дідусь по батьковій лінії – Андрій Леонтійович Сластьоненко, 1900 року народження – загинув в боях під Варшавою в 1944 році. Похований в меморіальному комплексі радянських воїнів в Варшаві, які загинули в 1944–1945 роках при звільненні міста від німецької окупації в ході Варшавсько-Познанскої операції. Дякую організаторам та учасникам стажування за інформаційне наповнення заходів, а також за проведений разом час! Дякую ІМАНС! Чекю нових цікавих проектів! До зустрічі!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Струк Оксана учасник

Міжнародний проект “Ukrainians support chain” був цікавим та насиченим. Я отримала масу задоволення від лекцій та зустрічей. А отриману інформацію зможу використати у сфері своєї діяльності чи передати студентам і колегам. Організаційне забезпечення проекту – на найвищому рівні. Так, були враховані усі побажання та пропозиції учасників. А координатор проекту – Світлана, була на зв’язку як вдень, так і вночі 🙂 Зацікавлена у подальшій участі у проектах ІМАНС, особливо медичного та фармацевтичного спрямування.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Суятинова Катерина Євгеніївна учасник

Актуально,насичено,грунтовно. Жодне питання до організаторів не залишилося поза увагою. Дякую за співпрацю.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Тетяна учасник

Інформативність та організацію проекту оцінюю на 5! Все було на найвищому рівні! Висловлюю вдячність організатору! Подальших Вам успіхів!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Тетяна Шеремет учасник

Дуже перепрошую, але нам лише щойно в школі повідомили про можливість стажуватися у Фінляндії (Школа з англійської мови + стажування для освітян, Фінляндія). Я ДУЖЕ зацікавлена в участі в цій програмі. Я сама доволі творчий вчитель, маю багато обдарованих учнів, переможників олімпіад, 7 переможників FLEX по програмі Американської Ради, проходила міжнародні курси по глобальній освіті у Чехії по програмі ЮНЕСКО. Я дуже потребую набуття нових навичок та підходів у сучасному викладанні англійської мови. Прошу зробити виключення для мене з огляду на обставини запізнілого інформування і включити мене до програми. З повагою, Тетяна Шеремет

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Томарович Тетяна учасник

Дякую за чудову організацію проекту! За такий короткий час ми побачили по максимуму. Організація 5 із 5! Ви супер!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Уляна Баран учасник

Чесно, ви навіть не можете собі уявити наскільки я зацікавлена в даній програмі! Як президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва (http://urccyl.com.ua/ua/)? – я особливо зацікавлена у меті вашої програми стажування: “метою якого є підвищення академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти”. А як дослідник сучасної літератури для дітей та юнацтва німецькомовних країн, будучи громадянином України та германістом за фахом, – я надзвичайно зацікавлена у “Стажування передбачає наукову роботу в Гамбурській національній бібліотеці ім. Карла фон Оседського” : (http://urccyl.com.ua/aktualno/aktualni-dumky/item/uljana-baran-ditjacha-ta-pidlitkova-literatura-procesi-ideologichnoji-ta-estetichnoji-kanonizaciji-dekanonizaciji/). Як громадський діяч (раніше Уляна Гнідець: http://narodna.pravda.com.ua/culture/4d6568d78854e/), а від моменту зміни мого прізвища на прізвища мого, дорогого моєму серцю батькові Баран Святославу Романовичу), – семінар “Освіта в Німеччині”, – індивідуальні зустрічі з європейськими науковцями для встановлення ділових контактів, – є на сьогодні моїми пріоритетами. Оскільки відбуваються серйозні маніпуляції в Україні навколо питань мовної та літературної освіти, а я є учасником цих дискусій, – то, повірте, я дуже сильно зацікавлена в обміні справжнім досвідом та доброзичливим діалогом з фахівцями Європейських країн. Фінансування зі сторони України нереально очікувати. Тому я буду вдячна за можливість спілкування завдяки Вашому науковому стажуванню. З повагою, Ваша Уляна Баран: http://urccyl.com.ua/doslidnyky-literatury/baran/ .

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Фалалєєва Тетяна Василівна учасник

Корисна інформація для навчального процесу і наукової діяльності. Організація на високому рівні, окрема подяка Олександру і Роману за турботу і співпрацю!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ходаківська Ольга учасник

Дуже дякую за незабутні враження! Організація поїздки на високому рівні, зручний автобус, привітні організатори, особлива подяка панові Роману, який протягом усього часу нас підтримував. Подорож принесла збагачення познань в різних галузях медицини, отримання незабутнього досвіду та гарні враження про роботу в лікарнях м.Rzeszów, надала нам надію на те, що частинку отриманих знань ми зможемо втілити в життя. Всім раджу скористатися послугами щодо організації медичних та і не тільки, а різноманітних, різногалузевих поїздок з IIASC ***якщо Ви навчаєтесь, подорожуєте або бажаєте пройти стажування…обирайте IIASC…Вам ніколи не буде сумно..!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Христина учасник

Враження лише позитивні! Стосовно інформаційного наповнення, то вже з початком виїзду керівник Роман розповів нам історичні факти про міста, у яких ми мали б побувати, та надалі інформував нас про кожен подальший крок. Лекції доповідачів оцінюю на 5+! Вражає організація проекту, та те, як організаторам вдається враховувати думку кожного учасника. Буду рада подальшій співпраці.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Чичковська Тетяна учасник

Реалізація даного і подібних проектів є надзвичайно важливим кроком на шляху становлення освіти в Україні. Велика подяка організаторам. Все дуже сподобалось. Графік програми чіткий, насичений і продуманий. Щиро дякую!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Чорноус Катерина учасник

Проект був чудовим, навіть не могла уявити, що все буде так вдало! Організація – на найвищому рівні. Планую і надалі стежити за програмами, які б допомагали мені покращити знання англійської мови.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Шевченко Л.Я. учасник

Дуже вдячна за насичену і добре організовану програму. Також задоволена можливістю не просто підвищити рівень англійської мови, але і прослухати лекції з педагогіки, ознайомитися з професійною термінологією.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Шевченко Юлія Юріївна учасник

Проект високому рівні. Чудова організація, все продумано до дрібниць. Дякую!!!

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Шепетко Юлія Миколаївна учасник

Команда ІМАНС, висловлюю Вам велику подяку за можливість участі у цьому науковому стажуванні! Ви розумнички! Дякую Вам за отриманий досвід, знайомство з новими людьми, прекрасний відпочинок та незабутні враження! Сподіваюсь на подальшу співпрацю 🙂

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Шуфнарович Мар'яна Антоніївна учасник

Хоча пройшов уже тиждень після нашого стажування, але я зловила себе на думці, що хочу кудись знову на стажування з ІМАНС. Це моє перше стажування за кордоном, враження дуже позитивні. Дякую, ІМАНС за навчання і чудову організацію. Багато нових вражень, нової інформації, а також обмін досвідом між колегами по всій Україні …не мало важливе для самовдосконалення. Окреме дякую, нашому координатору, Олександру, мега позитивна людина, яка чітко і організовано провадив нашу поїздку з хорошим настроєм.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Юля 🙂 учасник

Щира подяка організаторам ІМАНС за нашу поїздку до Фінляндії) Вся поїздка була просто неймовірна! Дуже рекомендую іхати трансфером зі Львову до кампусі, яким забезпечує ІМАНС тому, що хоч дорога і не легка, але вона неймовірно весела і цікава, завдяки Роману – координатору нашої поїздки. Роман доступно та змістовно розповідав про зупинку в кожному місті. Він надзвичайно ерудована людина і його «сюрпризи» завжди були доречними та приємними) І він був феєм-помічником, другом, тамадою, ведучим, лікарем, і виконував будь-які ролі, які нам були потрібні) а також щира подяка нашій викладачці Джеймі за те, що вона так легко виправляла і пояснювала наші помилки і дуже доступно викладала матеріал. Окреме дякую за її пісню та танец, якими вона нас навчила) дякую п. Оксані за цікаві вечори з «мафією» і іі викриттями) все в цій поїздці було чудово!!! Іду зараз з поїздки додому і не можу зняти посмішку з обличчя, бо спогади дуже теплі) ще раз величезне дякую всім хто присутній до ІМАНС і поїздки в Фінляндію з 5 по 11 травня, 2019р.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Юля 🙂 учасник

Хочу подякувати організаторам ІМАНС за нашу поїздку в Фінляндію. Все було просто неймовірно! Дуже рекомендую використати трансфер Львів -кампус, який пропонує ІМАНС тому, що хоч дорога і нелегка, але дуже весела і невимушена завдяки нашому координатору Роману) величезна йому подяка за те, зо кожна наша зупинка в містах супроводжувалась цікавими коментарями, історичними фактами та доцільними поясненнями що і де побачити. Роман – дуже цікавий співрозмовник і ерудована людина і без нього ця поїздка була б не такою легкою, ненав’язливою, цікавою. Його «сюрпризи» завжди були доречними та влучними. Він був і феєм-помічником, і другом, і тамадою, і ведучим, і лікарем, і виконував будь-яку роль, яка нам в той чи інший момент потрібна була. Також хочу подякувати нашій викладачці Джеймі за те, що так влучно виправляла та пояснювала помилки і доступно викладала матеріал. Окреме дякую за пісню і танець, якими вона нас навчила))) море емоцій ніж чим не зрівняються) Також хочу подякувати п. Оксані за вечірню «мафію» і аналітичне викриття) хочу подякувати всім, хто має відношення до ІМАНС і нашої поїздки в Фінляндію з 5 по 11 травня) іду зараз додому з нашої поїздки і не можу зняти усмішку з обличчя тому, що в мене неймовірно теплі відчуття та море приємних вражень від усього, що було цей тиждень) ще раз величезне дякую організаторам і вчасникам) дуже рекомендую всім)

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ярова Анастасія Вікторівна учасник

Інформаційне наповнення проекту оцінюю найвищою оцінкою. Організація проекту – на відмінно. Був забезпечений зручний автобус, а також музика+фільми, цікаві освітні проекти та культурна програма. Планую брати участь також в інших програмах стажування з питань освіти.

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ященко Тамара учасник

Дякую з чудову поїздку до Італії. Це було неймовірне поєднання навчання і відпочинку. Дякую усій креативній команді ІМАНС за чудові ідеї, гарну організацію проектів

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Ященко Тамара учасник

Дякую усій команді ІМАНС за незабутню подорож до Фінляндії. Я вперше їздила від цієї компанії, і тепер впевнена, що не в останній раз. Особлива подяка Гребенюк Надії, що відповідала на всі наші запитання, що виникали перед поїздкою, та Грибовському Роману, який був нашим куратором. Організація була на високому рівні. Тут я не лише дізналася про освіту Фінляндії, не лише пройшла курси англійської мови, а і познайомилася з чудовими педагогами та викладачами. Ще раз велике вам ДЯКУЮ

Програма, в якій брали участь: не вказано

Місце роботи/навчання: не вказано

Додайте свій відгук:

  • You do not have access to upload / browse files. Contact your website admin to resolve.

Догори