Inclusion | IIASC
Головна » Inclusion

Стажування Інклюзивна освіта у Фінляндії

 • Дати проведення:
  осінь 2020 р.
 • Місце проведення:
  Гуйтінен, Фінляндія
 • Організаційний внесок:
  287 Євро
 • Крайній термін реєстрації:
  осінь 2020 р.
опис проекту

Проект організований з метою ознайомити учасників з інноваціями інклюзивного навчання в закладах освіти Фінляндії, підвищити рівень кваліфікації фахівців та перейняти кращий міжнародний досвід в системі інклюзивної освіти. 

За результатами стажування видаються сертифікат про наукове стажування в ЄС – 120 год (40 год лекторних занять та 80 год самоосвіти).

Стажування буде проходити у формі освітніх візитів, саме:
Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен;
Візит до дитячого садка;
Візит до початкової школи;
Візит до середньої школи;
Візит до дитячого будинку;
Науково-методичні заходи.

Фінляндія – країна, яка займає лідируючу позицію в світових рейтингах якості освіти та провідну роль у впровадженні інтегрованого навчання в системі інклюзивної освіти. Фінська система інклюзивного навчання вирізняється унікальністю та доступністю до дітей з особливими потребами.

Переваги інклюзивного навчання:

усуваються бар’єри в системі освіти та системі підтримки дітей з особливими потребами;
батьки залучені до процесу навчання;
діти з особливими освітніми потребами отримують можливість для нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство, вступ до професійних та вищих навчальних закладів;
у дітей з особливими освітніми потребами формуються соціальні компетенції для налагодження дружніх стосунків з ровесниками у школі та поза її межами;
створюється атмосфера спокійного прийняття відмінностей інших людей.
Що особливого у фінській інклюзивній освіті? (посилання на джерело)

цільова аудиторія

До участі у стажуванні запрошуються: 

– працівники інклюзивної освіти,
– методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ,
– представники органів державної влади,
– аспіранти і студенти,
– зацікавлені даною тематикою.

умови участі

Організаційний внесок покриває: 
– навчальну програму та роздаткові матеріали;
– проживання у номерах готелю коледжу;
– дворазове харчування (окрім вихідних);
– інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі;
– переїзди по м. Гуйттінен для освітніх візитів.Запрошення: після оплати завдатку, 50% від організаційного внеску, Коледж надає запрошення (скан) що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Мета поїздки – навчання. Для власників біометричних паспортів отримання шенгенської візи не вимагається.

Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

логістика
Стажування відбуватиметься на базі Західно-Фінляндського Коледжу , що є одним із найстаріших ВНЗ Фінляндії, заснований у 1890 році. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів в досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти. Кампус знаходиться на околиці міста Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.
програма

Екскурсійна програма:
Можливіть оглянути столицю Фінляндії Гельсінкі та першу столицю країти – Турку (для осіб, які будуть подорожувати із України організованою групою на автобусі).

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличками міста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання). 

Актуальні програми

Догори