for special programs | IIASC
Головна » for special programs

Освіта/інклюзія

Освітні проекти реалізовувались у Німеччині, Фінляндії, Грузії, Відні, Будапешті, Варшаві. Метою проектів є ознайомлення із системою освіти іншої країни, запозичення інноваційних підходів до викладання, навчальних практик. Інклюзія освіти є питанням, що активно розвивається як в Україні, так і за її межами. Стажування спеціалізоване по інклюзії має на меті вивчення методів адаптації навчання під студентів та учнів із особливими потребами з ціллю впровадження актуальних методик у українську освіту.

Державна служба/ОТГ

Однією із цільових аудиторії фундації ІМАНС є представники органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади, для яких здійснюється ряд проектів: урядове стажування у мерії міста Жешув, міждициплінарні конференції “Сталий розвиток: економічна, соціальна, екологічна і політична складові” у Грузії та Польщі, “Україна 2020. Виклики і перспективи” у Італії та польщі, «Європейська та євроатлантична інтеграція України” у Франції, семінар “Освітні можливості для молоді” у Польщі та науково-практичні стажування у Фінляндії та Відні.

Логістика/транспорт

Україно-турецький науковий проект «Менеджмент логістики та морського транспорту» відбувся у Стамбулі, під час якого учасники відвідали зокрема один із найбільших вантажних портів Турції – Evyapport. Учасники Наукового стажування у Польщі “Інноваційні логістичні технології: європейський досвід та її впровадження у навчанні спеціалістів транспортної промисловості” мали можливість обмінятись досвідом з професорами та спеціалістами транспортної промисловості, дізнались про принципи організації транспортної індустрії, роботи транспортних шляхів, робочий склад та системи управління дорожніми шляхами.

Аграрний сектор

Стажування для аграріїв та школа англійської мови у Фінляндії відбувається на щорічній основі. Метою проекту є ознайомлення із можливостями автоматизації та застосування інноваційних технологій в аграрній сфері Фінляндії. У часі навчання учасники мали нагоду відвідати фермерські господарства: птахоферми, свиноферми, корнеплодові ферми, підприємства із виробництва сільгоспмашин, заводу з виготовлення консервованої продукції, а також мали зустріч у мерії міста Гуйтінен із представником відділу сільського господарства щодо політики в сфері аграрного комплексу.

Економіка

Для економістів ІМАНС пропонує програми практики для представників економічного спрямування. Учасники програми здійснюють навчальні візити до університетів у Польщі, Німеччині, Фінляндії, Грузіїа; також у рамках одного з візитів було відвідано Відділ транспорту міської ради та глобальної інноваційної компанії G2A.COM.

Юриспруденція

Програма наукового стажування для юристів розроблена з метою розвитку міжнародного світогляду та професійних навичок юристів-практиків та правників-науковців. Стажування для юристів відбувались у Австрії, Угорщині, Словаччині та Фінляндії. Учасники програм ІМАНС відвідували державні інституції та Верховні Суди , проходили спеціалізовані тренінги на вузьку тематику.

Стоматологія

За ініціативи фундації делегація стоматологів з України здійснювала навчальні візити на стоматологічні виставки у Австрії та Німеччині з метою перейняття професійного досвіду у фахівців провідних європейських та світових клінік під час презентацій, лекцій, виставок та майстер-класів.

Профільна медицина

Стажування для лікарів та управлінців у сфері медицини організовані з метою здобуття практичних навиків на прикладі медицини європейського зразка. Під час програм учасники відвідують медичні Факультети університетів Польщі та Фінляндії, медичні та дослідницькі центри, лікувальні заклади державного та приватного секторів для обміну досвіду з європейськими професорами та лікарями.

Міжнародні відносини

Студенти, громадські діячі та молоді науковці беруть участь у програмах “Школа дипломатії” та “Стажування у міжнародних організаціях”, під час яких мають можливість зануритись у міжкультурне середовище дипломатії. Шляхом участі у робочих зустрічах, презентаціях та брифінгах з міжнародними експертами, учасники програм мають можливість ознайомитися із роботою та кар’єрними можливостями в міжнародних міжурядових організаціях та дипломатичних установах.

Стажування у міжнародних організаціях Будапешта і Відня

З 2012 року ІМАНС регулярно проводить міжнародні конференції та програми стажування у міжнародних організаціях Угорщини і Австрії. Приймаючими сторонами даних стажувань є: Штаб-квартира ООН у Відні, Штаб-квартира ОБСЄ у Відні, Представництва Європейської комісії у Відні та у Будапешті, Американський куточок Університету Корвіна.

Стажування у Фінляндії та школа Англійської мови

З початку 2016 року більше 800 учасників програм ІМАНС відвідали Фінляндію і зокрема Західно-Фінляндський Коледж у Гуйтенені, де змогли поглибити свої знання з англійської мови, а також познайомитись із фінською системою освіти чи системою ведення сільського господарства.

Стажування у Варшаві

З 2017 року ІМАНС допомагає українцям взяти участь у освітніх програмах стажування у Варшаві по плагіату та академічній доброчесності, проведених спільно із Фондом ADD. Приймаючими сторонами є Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві, Центрально-Європейський Університет у Варшаві, Польський Сейм, організація Plagiat PL.

Проект “Ukrainians support chain”

З 2018 року щорічно Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці за підтримки Університету Короля Данила реалізується міжнародний проект “Ukrainians support chain”, що має на меті об’єднати соціально активних українців, які є репрезентативним обличчям України для створення єдиної комунікативної платформи взаємопідтримки українських ініціатив та реалізації бізнес і соціально корисних проектів.
Догори