Finland Education March2020 | IIASC
Головна » Finland Education March2020

Стажування для освітян та школа з англійської мови

  • Дати проведення: 8 – 14 березня 2020 року
  • Місце проведення: Гуйтінен, Фінляндія
  • Організаційний внесок: 287 євро
  • Крайній термін реєстрації: 19 лютого 2020 року
опис проекту

Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошує до участі в програмі наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови. Подія відбудеться у Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії. 
За результатами навчання приймаючою стороною (Західно-Фінляндським Коледжем) видається сертифікат про наукове стажування в ЄС – 120 год (40 год лекторних занять та 80 год самоосвіти).
Сертифікат про рівень знання іноземної мови видається за результатами тестування.

Під час проекту учасники відвідають ряд освітніх заходів, а саме:
– Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен
– Візит до дитячого садка
– Візит до початкової школи
– Візит до гімназії
– Візит до Фінського Університету

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:
1. Програма середнього рівня (рівень А2-В1) – підійде як новачкам, котрі володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;
2. Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень В2-С1) – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Викладачі: носії мови з США, Великої Британії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.
Рекомендуємо перевірити власний рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн тесту на безкоштовному ресурсі http://english.ua/ukr/placement-test/
Перед початком навчання проводиться вступне тестування для поділу групи на підгрупи за рівнем знань. До тестування на рівень володіння англійською мовою як іноземною (А2, В1, В2, С1, С2) допускаються усі бажаючі учасники стажування.
Чому навчання англійській мові буде ефективним?
– заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
– аудиторії коледжу обладнані усім необхідним для успішного навчання;
– викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих результатів у вивченні англійської мови;
– навчання відбувається у невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати “живу мову”;
– групи формуються на основі тестування, що відбувається в Західно-Фінляндському коледжі в перший день проекту;
– на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять.

цільова аудиторія

До участі у програмі запрошуються:

викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських закладів вищої освіти, аспіранти і студенти зацікавлені даною тематикою. 

умови участі
Організаційний внесок – 287 Євро покриває:
– навчальну програму; 
– проживання у двомісних номерах (готель коледжу);
– дворазове харчування (окрім вихідних);
– інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі;
– переїзди по м. Гуйттінен для освітніх візитів.Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

 

логістика

До Фінляндії можна добратись літаком або автобусом.
– Прямі рейси Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку; 
– Прямі рейси з Борисполя до Гельсінкі (від аеропорту до м. Гуйттінен можна добратися на громадському автобусі, квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/або http://www.onnibus.com/en/index.htm);
Автобус євро-класу, за попереднім зголошенням, Львів – Таллінн – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів (175 євро в обидві сторони, із врахуванням вартості квитка на паром Таллін-Гельсінкі та Гельсінкі-Таллін).

Західно-Фінляндський Коледж – один із найстаріших ВНЗ Фінляндії заснований у 1890 році. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів в досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти.
Кампус Коледжу знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від столиці Фінляндії Гельсінкі.

програма

19 лютого 2020 р. – останній день реєстрації
07 березня 2020 р. (08.00 год ) – виїзд учасників зі Львова (для тих, хто подорожує автобусом організованою групою)
08 березня 2020 р. – поселення
09 – 13 березня 2020 р. – курс анг. мови 25 акад. год + стажування
14 березня 2020 р. – виселення
15 березня 2020 р. – повернення до Львова 

Екскурсійна програма:
Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличками міста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання).
Можливість оглянути столицю Фінляндії Гельсінкі та першу столицю країни – Турку, а також місто Тампере (для осіб, які будуть подорожувати із України організованою групою автобусом).

Коледж надає запрошення (скан), що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Мета поїздки – навчання. Для власників біометричних паспортів отримання шенгенської візи не вимагається.

Актуальні програми

Догори