EEC | IIASC

Про EEC

EEC – ЄВРОПЕЙСЬКА ОСВІТНЯ РАДА – це освітній онлайн проект, що є ініціативою фундації IIASC та її партнерських ЗВО у Європі. Проект має на меті реалізацію програм закордонних стажувань, а також програм підвищення кваліфікації для освітян, студентів, викладачів та науковців з України на базі європейських університетів використовуючи онлайн платформу.

Програми стажувань розроблені із врахуванням інноваційних технологій та кращих європейських освітніх практик, а також принципу академічної доброчесності.

Партнерські європейські університети дадуть можливість безкоштовно пройти курс стажування для українців на їхній базі. Обрані курси будуть проводитись на платні основі (від 25 до 50 % від стандартної вартості курсу в університеті), що забезпечуватиме можливість функціонування даної платформи. 

Тривалість програм підвищення кваліфікаї становитеме – 30 – 60 год (1-2 кредитів ECTS).
Тривалість програм підвищення стажувань – 180 год (6 кредитів ECTS).

У разі успішного проходження стажування та виконання усіх вимог учасники отримають сертифікат виданий європейським ЗВО на базі якого була розроблена та реалізована програма. 

Сертифікати будуть враховувати вимоги постанови КМУ №800 “Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково- педагогічних працівників” від 21.08.2019. 

Догори