Agriculture | IIASC
Головна » Agriculture

Стажування для аграріїв та школа з англійської

 • Дати проведення:
  осінь 2020 р.
 • Місце проведення:
  Гуйттінен, Фінляндія
 • Організаційний внесок:
  287 євро (проживання, харчування)
 • Крайній термін реєстрації:
  осінь 2020 р.
опис проекту

Наукове стажування для аграріїв проводиться з метою ознайомлення з можливостями автоматизації та застосування інноваційних технологій в аграрній сфері. Стажування буде поєднане з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Скандинавії.За результатами проекту видаються наступні сертифікати: 
Сертифікат про наукове стажування в ЄС – 120 год (40 год лекторних занять та 80 год самоосвіти).
Сертифікат про рівень знання іноземної мови (видається за результатами тестування).

Стажування для аграріїв буде проходити у формі навчальних візитів, саме:
– візити на птахоферму, свиноферму, рибну ферму та інші фермерські господарства міста Гуйттінен;
– візити на сільгосппідприємства регіону;
– зустріч у мерії м. Гуйттінен з представником відділу сільського господарства щодо правового регулювання та практичних аспектів роботи аграрного комплексу.

ШКОЛА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Викладачі: носії мови з США, Великобританії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:
Програма середнього рівня (рівень А2-В1) – розрахована для початківців, які володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;
Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень В2-С1) – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Рекомендуємо перевірити власний рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн тесту на безкоштовному ресурсі .

Перед початком навчання проводиться вступне тестування для поділу групи на підгрупи за рівнем знань. До тестування на рівень володіння англійською мовою як іноземною (А2, В1, В2, С1, С2) допускаються усі бажаючі учасники стажування.

Чому навчання англійській мові буде ефективним?

– заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
– аудиторії коледжу обладнані усім необхідним для успішного навчання;
– викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих результатів у вивченні англійської мови;
– навчання відбувається у невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати “живу мову”;
– групи формуються на основі тестування, що відбувається в Західно-Фінляндському коледжі в перший день проекту;
– на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять.

цільова аудиторія
До участі у програмі запрошуються:
– працівники аграрної сфери,
– державні службовці, 
– менеджмент агрокомпаній та фермери,
– методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ,
– аспіранти та студенти, зацікавлені даною тематикою.Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

 

умови участі
Організаційний внесок покриває:
навчальну програму; 
проживання у двомісних номерах (готель коледжу);
дворазове харчування (окрім вихідних);
інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі;
переїзди по м. Гуйттінен для освітніх візитів.
логістика

До Фінляндії можна добратись літаком або автобусом.
– Прямі рейси Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку;
– Прямі рейси з Борисполя до Гельсінкі (від аеропорту до м. Гуйттінен можна добратися на громадському автобусі, квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/або http://www.onnibus.com/en/index.htm); 
Автобус євро-класу, за попереднім зголошенням, Львів – Таллінн – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів (175 євро в обидві сторони, із врахуванням вартості квитка на паром Таллін-Гельсінкі та Гельсінкі-Таллін).Західно-Фінляндський Коледж – один із найстаріших ВНЗ Фінляндії заснований у 1890 році. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів в досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти.
Кампус Коледжу знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від столиці Фінляндії Гельсінкі.

програма

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличками міста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання).
Можливість оглянути столицю Фінляндії Гельсінкі та першу столицю країни – Турку, а також місто Тампере (для осіб, які будуть подорожувати із України організованою групою автобусом).

Коледж надає запрошення (скан), що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Мета поїздки – навчання. Для власників біометричних паспортів отримання шенгенської візи не вимагається.

Актуальні програми

Догори