Стажування в Італії «Сталий розвиток: перспективи 2020» | IIASC
Головна » Без категорії » Стажування в Італії «Сталий розвиток: перспективи 2020»

Стажування в Італії «Сталий розвиток: перспективи 2020»

В другій половині липня 2016 року за ініціативи Інституту Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС) спільно із польською Фундацією АDD відбулося літнє наукове стажування на італійському узбережжі Тірренського моря. Стажування «Сталий розвиток: перспективи 2020» проводилося з метою консолідації зусиль та інтеграція інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку та формування соціального і економічного багатства країни.

1

Основні засади сталого розвитку визначені ООН як стратегія розвитку на XXI століття. Поклавши в основу подальшого розвитку держави інтереси людини, її прагнення жити і творити в гармонії з природою, світова спільнота впроваджує процес змін, які за спрямуванням освіти та науково-технічного прогресу, стратегією інвестування, характером та обсягом експлуатації ресурсів, захищеністю життєдіяльності відповідатимуть сьогоднішнім і майбутнім потребам та створюватимуть сприятливі умови для розвитку нації.

2

Серед учасників стажування були присутні представники Києво-Могилянської бізнес школи, Українського вільного університету в Мюнхені, менеджери проектів UNDP, Антикорупційного бюро при Києво-Могилянській академії , Львівського політехнічного інституту, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Херсонського державного аграрного університету, Луцького національного технічного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Херсонського національного аграрного університету , Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Національного університету “Одеська юридична академія”, Миколаївського національного аграрного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулю, Харківського національного університету внутрішніх справ.

3

В рамках стажування було проведено круглі столи для опрацювання спільних наукових і прикладних проектів. Також учасники мали можливість провести апробацію результатів своїх наукових досліджень щодо економічної, юридичної, соціальної, екологічної та інших складових сталого розвитку. По результатах програми був виданий електронний збірник наукових праць.

Файли для завантаження:

Збірник тез за результатами наукового літнього стажування “Сталий розвиток 2020”, 24 липня – 01 серпня 2016 р.

4

Догори