Семінар «Стажування в міжнародних, міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ ЕК» | IIASC
Головна » Без категорії » Семінар «Стажування в міжнародних, міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ ЕК»

Семінар «Стажування в міжнародних, міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ ЕК»

З 8-го по 11 травня 2016 року Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС) провів черговий, девятий освітній семінар в австрійській столиці – Відні присвячений кар’єрним можливостям молодих українців у міжурядових організаціях.

2016-09-18_140530

Мета проекту – сприяння залучення високо мотивованих молодих українських спеціалістів до процесів підтримання миру і міжнародної безпеки. Інтерактивна програма семінару дозволила учасникам зануритись в сутність навичок, необхідних для Громадян Світу. Шляхом участі у робочих зустрічах, презентаціях та брифінгах з міжнародними експертами учасники семінару мали можливість ознайомитися із кар’єрними можливостями в міжнародних міжурядових організаціях.

2

Серед них – Організація з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ). Робота молодих спеціалістів та стажерів в ОБСЄ націлена на недопущення виникнення конфліктів у регіоні, врегулювання кризових ситуацій та ліквідацію наслідків конфліктів. Основними засобами забезпечення безпеки та вирішення основних задач організації є робота за наступними напрямками: 1. Політично-воєнна сфера – контроль над розповсюдженням зброї, дипломатичні зусилля щодо запобігання конфліктів. 2. Економічна та екологічна сфери – економічна та екологічна безпека. 3. Громадянське суспільство – захист прав людини, розвиток демократичних інституцій, моніторинг виборів.

3

Також учасники семінару відвідали офіс Організації Об’єднаних Націй у Відні (ООН). Ряд установ ООН, серед яких: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, ООН із промислового розвитку (ЮНІДО), Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) та інші, забезпечують широкий спектр можливостей молодим мотивованим спеціалістам для початку кар’єрний шляху у міжнародних міжурядових організаціях за програмами стажування, волонтаріату та проходження практики. Від співробітників Організації Об’єднаних Націй очікується дотримання базових цінностей Організації, включаючи добросовісність, професіоналізм, ефективність та повага до культурного різноманіття. ООН дає можливість працювати в динамічному багатокультурному середовищі і приймати участь у вирішенні світових проблем.

4

Особам, які були зацікавлені тематикою європейської інтеграції, мали можливість поспілкуватися із експертами Представництва Європейської Комісії. Організація надає можливість пройти стажування в установах, таких як Європейська служба зовнішньої діяльності чи Виконавче агентство з конкурентоспроможності та інновацій, тощо. Молодих спеціалістів залучають до розробки актуальних та дієвих пропозицій з метою надання оперативної підтримки ініціативам громадянського суспільства, спрямованим на розвиток демократії, консолідацію суспільства, дотримання принципу верховенства права і посилення поваги до всіх прав та свобод людини у Європейському співтоваристві.

5

Догори