Порядок отримання шенгенської візи Фінляндії

Громадяни України та громадяни інших країн, які легально проживають на території України, можуть подавати документи на отримання візи:

I) до візових цетрів Фінляндії в Києві: Бізнес-центр «Гулівер», Спортивна площа, 1А, 8 поверх, найближча станція метро «Палац Спорту», та у Львові:  вул. Братів Міхновських, 1.  Документи приймаються за попереднім записом або згідно черги з 8.30 до 15.30 (з понеділка по п’ятницю, окрім днів офіційних вихідних). Для отримання необхідної інформації, а також задля запису на подачу документів на візу потрібно звернутися до контакт-центру за телефоном:

+(38) 044 594 12 69 з 08:30 до 17:00 з понеділка по п`ятницю. Також ви можете писати на електронну адресу: finlandvisaukraine@vfshelpline.com

II) Візовий відділ Посольства Фінляндії в Києві приймає документи як на отримання візи,  так і на дозвіл на перебування з метою проживання, роботи чи навчання за попереднім записом за телефоном контакт-центру: +38 044 594 12 69 з 8.30 до 17.00. Документи на отримання дозволу на проживання подаються виключно в посольство.

З посольством можливо зв’язатися по електронній пошті: kio.viisumi@formin.fi

III) Заявники, які бажають подати документи на отримання Шенгенської візи через будь-який візовий центр Фінляндії, можуть зробити це без попереднього запису. Сервісний збір в розмірі 22.70 євро за одну особу сплачується додатково до консульського збору і не підлягає поверненню.

Візові Центри Фінляндії знаходяться за наступними адресами:

–          Київ –  Бізнес-центр «Гулівер», Спортивна площа 1А, 8 поверх

–          Львів – вул. Братів Міхновських 1

–          Донецьк – Ленінський проспект 4А (тимчасово закритий)

–          Харків – вул. Червоношкільна Набережна 18А

–          Одеса – вул. Старопортофранківська 103А

Контакти:

Інтернет сторінка: http://visa.finland.eu/Ukraine/index.html

Телефон: +38 044 594 1269, 8.30 – 18.00 з понеділка по п’ятницю

Електронна адреса: finlandvisaukraine@vfshelpline.com

Ви можете зарезервувати термін подачі документів до візових центрів Фінляндії за вказаним телефоном чи електронною поштою.

Після подачі документів до візового центру Ви можете перевірити стан вашої заявки, скориставшись лінком: http://visa.finland.eu/Ukraine/index.html

Прийом документів та видача паспортів у візових центрах здійснюється з 8.30 до 15.30 з понеділка по п’ятницю окрім днів офіційних вихідних.

Крім того, Ви можете подати заявку на отримання візи безпосередньо до Посольства за попереднім записом. Заявки на отримання дозволу на перебування/дозволу на роботу подаються лише до Посольства. Візовий центр безкоштовно надає послугу призначення дати подачі документів до Посольства за телефоном:      +380 44 594 1269

 

Share to Google Plus

0 коментарів:

Comments are closed