Навчальна програма “Leadership Education and Development (LEAD)” (Лондон)

Оголошується початок конкурсного набору на програму LEAD у Великобританії (Лондон) для українських студентів магістерских програм та молодих фахівців, які працюють у державній чи неприбутковій сферах в Україні.

В рамках цьогорічної програми, яка триватиме в Лондоні з 13 по 25 липня 2018 року, дванадцять фіналістів матимуть можливість отримати досвід і розуміння професійного середовища, етики праці та корпоративної культури державних та приватних установ Великобританії. Через серію презентацій, семінарів, тематичних досліджень та групових проектів учасники вдосконалюють свою комунікацію, організацію та політичні навички, а також вивчають поняття прозорості, дотримання та публічного врядування.

Участь у програмі відкрита виключно для  громадян України, поточних студентів магістерських програм (станом на 13 липня 2018 року) в галузі ділових або гуманітарних дисциплін, а також для молодих фахівців до 28 років станом на 13 липня 2018 року, які працюють у державній чи неприбутковій сферах в Україні. Заявки, отримані від аспірантів, будуть прийматися лише у випадку нещодавніх випускників, які паралельно працюють у державній та соціальній сферах в Україні.

Вік учасників – до 28 років.

Вимоги до кандидатів:

  • Здатність демонструвати якості лідерства, академічну майстерність та активну соціальну активність
  • Вільне володіння англійською мовою
  • Зацікавленість та мотивація у роботі в державному секторі та / або соціальних ініціативах в Україні

Детальна інформація за посиланням: http://lead.com.ua/

Share to Google Plus

0 коментарів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *