Літня школа з комунікацій в Італії , Римська Рів’єра, 02-09.08.2019 p.

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) у партнерстві з НГО ”Euro-Atlantic Communications” запрошує до участі в літній школі з комунікацій в Італії. Проект організований з метою об’єднання соціально активних українців, які є репрезентативним обличчям України для створення єдиної комунікативної платформи взаємопідтримки українських ініціатив та реалізації бізнес і соціально корисних проектів, що формуватимуть позитивний імідж України на міжнародній арені. 

020819-2

Дедлайн реєстрації: 15 липня 2019 р.

Місце проведення:  готель BNS Hotel Francisco 4****

Сертифікат про участь у міжнародній освітній програмі  

 

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Локація: Рив’єра ді Уліссе, курорт Байя Доміція. Розташований в одній з найживописніших бухт Тірренського моря на території Рив’єри ді Улісе. Тут можна безмежно насолоджуватися приголомшливими природними пейзажами та теплим блакитним морем. Дане узбережжя з найдавніших часів вважалася місцем відпочинку королів, тут знаходилася резиденція неаполітанських монархів. А ще тут шукали натхнення всесвітньовідомі Гомер та Гете.

Організаційний внесок складає 285 Євро та покриває:

amalfi-italiya

 • освітня програма, участь у тренінгах та роздаткові матеріали;
 • проживання на березі моря 5 ночей у готелі BNS Hotel Francisco 4****.  Пляж з вулканічним піском та панорамою на острів Іскія; 
 • харчування за програмою ВВ (вечері за бажанням – 35 Євро за весь період) ;
  e14a3eff5069499f9f263a80ddf7b50a
 • яскрава екскурсійна програма (для осіб що подорожують організованою групою з України ) та інтергаційні вечірки;
 • сертифікат, що засвідчує участь у проекті.

За бажанням, можливий груповий автобусний трансфер Україна (Львів) – Угорщина (Будапешт) – Італія (Байя Доміція, Рим) -Україна (Львів). Вартість трансферу в обидві сторони – 130 Євро.

До участі у програмі запрошуються  :
– студенти та науковці (економіка, правознавство, політологія, міжнародні відносини, соціологія, педагогіка, історія, філософія, екологія та міждисциплінарні дисципліни);

– фахівці, експерти з практичним  досвідом роботи; представники органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади;
– лідери  і представниками організацій громадянського суспільства й бізнес-асоціацій.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Тренири: 

58793351_810928412611128_3906394277516673024_n Володимир Шульга

Дослідник і спікер з питань міжнародних комунікацій. Автор дослідницьких ініціатив для Інституту міжнародної політики (Мілан, Італія), розробник комунікаційних матеріалів для Барук коледжу (Нью-Йорк, США). Засновник та керівник НГО ”Euro-Atlantic Communications”

59356678_450457615710869_3280328680169013248_n

Леся Грицяк

Експерт з комунікаційних технологій та тренер по міжкультурній комунікації з восьмирічними досвідом. Кандидат пед наук, доцент кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації Київського Національного Економічного Університету ім. Вадима Гетьмана.

 

Навчальні модулі:  

А. Інтерперсональна комунікація як тренд партнерства майбутнього

 • Ментальні особливості та їх «м’яке» поєднання.
 • Міжкультурні відмінності та побудова «комунікації партнерства».
 • Комунікаційні аспекти створення персонального бренду.
 • Case studies. Інструменти інтерперсональної комунікації.

B. Створення ефективної комунікації у постдезінформаційному світі

 • Дезінформаційні атаки на свідомість та протидія їм.
 •  Комунікаційні тренди в умовах засилля fake news.
 • Боротьба з дезінформацією як спільна дія України та країн Заходу.
 • Case studies .

С. Комунікація як визначальний чинник у дискусіях

 • Західні комунікаційні підходи до ведення дискусій.
 • Дискусія з обраного питання сучасних реалій.
 •  Workshop “Комунікаційні вміння проведення дискусій».

КУЛЬТУРНА ПРОГРАМА

 

ashutterstock_122109790

Будапешт – перлина Дунаю. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини ЮНЕСКО. Будапешт великий мегаполіс, що має унікальну архітектуру, яка об’єднує в собі яскраво виражені історичні центри міста. Площа Героїв,  величний проспект Андроши, побудований в 1872 р з палацам епохи Відродження, Оперний театр , Ланцюговий міст, що є один символ міста, який з’єднав в кінці XVIII століття Буду і Пешт, набережна Корзо та інші шедеври приваблюють сюдт міліони туристів.

Екскурсія «Між небом і землею: Рим та Ватикан». Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто, куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століттями, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом. Також відвідаємо одну з найменших в світі, проте надзвичайно популярну країну Ватикан.  Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш у собі: весь Ватикан являє собою справжню пам’ятку, але його серце, безсумнівно, лежить в Соборі Святого Петра. Інтер’єр собору вражає не лише розмірами, а й багатством оздоблення. У численних капелах розташовані роботи таких майстрів, як Мікеланджело, Берніні, Антоніо Поллайоло та інших. У капелах знаходяться усипальниці багатьох римських пап.

 Гаета, обриви Одіссея та Монтанія Спакката – неймовірної краси туристичний та паломницький центр, що дає можливість насолодитися архітектурними пам’ятками різних епох. Багату історичну спадщину відбилося в старовинних пам’ятках, і кожна споруда мовчазно оповідає про події минулих епох. Головним об’єктом, з якого починається знайомство, Собор Святого Франциска, зведений на початку XIII століття, захоплює особливою красою і міццю. Серед релігійних пам’яток осібно стоїть собор Аннуаціти, зведений в 20-х роках XIV століття на пожертвування місцевих жителів. Він знаменитий невеликою каплицею, яку побудували на відірвався від скелі Орландо камені під час розп’яття Христа. На бруківці є відбиток долоні турецького матроса, що не повірив, що величезна гора могла розколотися на дві частини. Коли твердий камінь перетворився в м’який, рука людини увійшла в нього, і цей слід спостерігають всі туристи, неодмінно приїжджають вклонитися святому місцю.Поруч зі скелею знаходиться Сантуаріо (святилище)Святої Трійці, заснований монахами Гаета (Італія) на руїнах давньоримської вілли. В середині XIX століття перед горою спорудили коридор під назвою “Хресна дорога”, і більше десятка встановлених ікон повідають про всі страждання Ісуса.

Неаполітанська затока (опційно).  Неаполь– це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку, а також є прекрасний оглядовий майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій.

Відбір учасників проводиться за мотиваційними листами. Не пізніше ніж через 2 дня, після закінчення терміну реєстрації Вам надійде підтвердження щодо Вашої участі у проекті. 

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна інформація:

info@iiasc.org       

або за телефоном: +38099 1720082 -асистент проекту Надія Гребенюк

+380682720082 або +380630312930 (вайбер) – офіс

 

_

Життя має бути таким, щоб у зрілому віці ми не шкодували про дві речі: що мало кохали та мало подорожували.  Італія…Римська Рив’єра…фарби Середземномор’я, запахи морського прибою і неаполітанської кухні та неймовірні заходи сонця. Інвестувати свій час у саморозвиток, незабутні емоції, які залишаться із тобою на усе життя, у знайомства із цікавими, успішними людьми із різних куточків Європи у дивовижній атмосфері простого спілкування і дружелюбності – це те заради чого варто жити.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Share to Google Plus

2 коментаря:

 1. Цей проект є дуже корисним та важливим для мене . Я вважаю, що ті знання, які я отримаю дадуть мені можливість професійного росту у своїй галузі, развіття лідерських навичок, а також можливість гідно представляти свою державу на міжнародній арені, формування платформи обміну та отримання міжнародного опита .

  • Місце праці/навчання: Ресторан "Бабі Бар"
  • Посада: Адміністратор
  • Назва та дата програми в якій брали участь: Європейські стандарти гостинності 17-29 жовтня 2011(Німецько-Український тренінговий центр гостинності)
 2. Цей проект є необхідним для мене тому, що соціально активний вчитель та коуч має донести до молоді усі тонкощі щодо навчання та наукової практики в ЄС. Використовуючи необхідну лексику я зможу донести до учнів та студентів вимоги, закони та особливості ведення бізнесу у Європі.

  • Місце праці/навчання: НВО ХАБАД
  • Посада: Вчитель іноземних мов
  • Назва та дата програми в якій брали участь: Проект USAID "Економічні можливості" курс з розвитку бізнес-план чому, жовтень-листопад 2017

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *