Літня школа з вивчення англійської мови у Фінляндії, 19-26.08.2018 р.

Запрошуємо на інтенсивний курс з вивчення англійської мови для молоді у Західно-Фінлянському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

do-you-speak-finnish-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8fДати проведення: 19-26 серпня 2018 р.

Дедлайн реєстрації:  05 серпня 2018 р. (включно)

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен (Фінляндія)

Цільова аудиторія: молодь, студенти, викладачі ВНЗ та усі зацікавлені у вивченні англійської мови у міжнаціанальному міжкультурному середовищі

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

р

В рамках програми інснує можливість пройти безкоштовне тестування на  рівень володіння англійською мовою 

зразок сертифікату про знання мови В2  

Західно-Фінляндський Коледж – один із найстаріших ВНЗ Фінляндії заснований у 1890 році. На сьогодні найбільший осередок у країні із вивчення англійської мови як іноземної. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів у досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та  інтернаціоналізації освіти. Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.

17006310_1020137464753907_1680878696_n  16990955_1020137524753901_67418153_o

Що передбачає навчальна програма?

 • інтенсивний курс з вивчення англійської мови (25 ак.год навчання анг. мови)  на базі Західно-Фінляндського коледжу з викладачами – носіями мови з США, Великої Британії, та Австралії.

22196404_2007371822879762_944743420550808707_n

 

Вартість участі у програмі складає 283 Євро та покриває:

 • навчальну програму;
 • проживання у двох- або трьохмісних номерах (готель коледжу);
 • дворазове харчування (окрім  вихідних);
 • інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі.

 

Чому навчання англійської мови буде ефективним?

 • заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
 • аудиторії обладнані усім необхідним для успішного навчання;
 • викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих результатів у вивченні англійської мови;
 • навчання відбувається у невимушеній обстановці, тому учні можуть «розслабитися» в спілкуванні та застосовувати «живу мову».

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:

Програма середнього рівня  – підійде як новачкам, котрі володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;

Програма розмовного курсу «Інтенсив»  – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Рекомендуємо перевірити власний рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн тесту на безкоштовному ресурсі http://english.ua/ukr/placement-test/

Перед початком навчання проводиться вступне тестування для поділу групи на підгрупи. До тестування на рівнень володіння англійською мовою як іноземною (А2, В1, В2, С1, С2) допускаються усі бажаючі учасники стажування.

Терміни:

19 серпня 2018 р. – поселення у готелі коледжу

20-25 серпня 2018 р. – навчання та екскурсійно-культурна

програма

27 серпня  2018 р. – вечірне повернення до Львова

mycollages

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличками міста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання) http://www.vikingline.ru/find-trip/cruises/from-helsinki/stockholm/cruise/

Можливість оглянути столицю Естонії – Таллінн, столицю Фінляндії – Гельсінкі, місто Тампере, першу столицю країни – Турку.

Гельсінкі – місто, розташоване на узбережжі Балтійського моря, місто вишуканої архітектури, «культурна столиця світу», а у 2001 році – ще й найкраще місто для життя у світі. І це все про столицю Фінляндії – чарівне місто Гельсінкі.

Таллінн – батьківщина Skype і перше місто у Європі, яке зробило громадський транспорт безкоштовним для своїх мешканців. Це столиця, найбільше місто та головний порт Естонії. Головна площа Таллінна – Старе місто (Tallinna vanalinn) – серце Таллінна, включене до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Вузькі вулички, численні старовинні вежі, фортечні мури, готичні будинки, собори, старі ринки та численні музеї – це все про Таллінн.

Турку – найстаріше місто Фінляндії та колишня її столиця. Річка Аура, море і архіпелаг, гармонійне поєднання старих і нових будівель надають місту і його околицях неповторний колорит. Турку багатий історичними пам’ятками. Символ міста, національна святиня – Кафедральний собор – найстаріша будівля в Турку, один з найцінніших пам’ятників архітектури країни. Ще одна перлина Турку – середньовічний замок, в якому зараз музей, де знаходяться експозиції, присвячені життю людей в різних епохах. Турку – місто, яке неможливо не полюбити.

Тампере – місто де центральна частина знаходиться між двома озерами, поверхні яких різняться між собою на 18 м. Місто наповнене визначними пам’ятками: храми, музеї, парки, атракціони. Ми оглянемо історичну частину міста, погуляємо берегом мальовничої річки Таммеркоскі, відвідаємо Лютеранський кафедральний собор Тампере та дізнаємось чому ж Тампере вважається найкращим містом для життя у Фінляндії.

Як добратися?

 • Рейсом Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку;
 • Прямим рейсом з Борисполя до Гельсінкі (від аеропорту до м. Гуйттінен можна добратися на громадському автобусі, квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/або http://www.onnibus.com/en/index.htm);
 • автобусом євро-класу, за попереднім зголошенням, Львів – Таллінн – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів (175 євро в обидві сторони, якщо група бажаючих буде не менше 25 осіб).

ф5

Запрошення:

Після оплати завдатку, 50% від організаційного внеску, Коледж надає запрошення (скан) що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Мета поїздки – навчання. Для власників біометричних паспортів отримання шенгенської візи не вимагається.

 

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна інформація:

info@imans.eu або за телефоном: +38099 1720082 – асистент проекту Надія Гребенюк

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

 

Share to Google Plus

0 коментарів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *