Стипендійна програма ім. Лейна Кіркланда (Польща)

kirkland_2017

Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2018–2019 навчальному році.

 ІМАНС провів міжнародну конференцію у Тбілісі “Сталий розвиток 2030”

777

   2-6 квітня 2017 року у столиці Грузії м. Тбілісі ІМАНС спільно із Тбіліським державним університетом ім. Іване Джавахішвілі провів міжнародну конференцію «Сталий розвиток 2030: економічна, соціальна, екологічна та політична складові».

Стипендії фонду В. Пінчука «Всесвітні студії» для навчання в найкращих університетах світу

_ils6468

Фонд Віктора Пінчука розпочинає 8-й конкурсний добір учасників освітньої програми «Всесвітні студії». Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Університет Брайтона. Стипендії на навчання.

images-142

Доступні часткові стипендії для навчання на магістратурі в університеті Брайтона. Спеціальності: всі спеціальності. Рівень: магістратура. Розмір гранту: £5,000 на рік – знижка на навчання.

Університет Східної Англії. Безкоштовне навчання.

2016-12-14_153044

Університет Східної Англії (University of East Anglia) пропонує гранти, що повністю або частково покривають вартість навчання для іноземних студентів на факультеті міжнародного розвитку (School of International Development Full Fees Scholarship).