Стажування: інклюзивна освіта в Фінляндії, 29.03 – 04.04.2020 р.

Проeкт організований з метою ознайомити учасників з інноваціями інклюзивного навчання в закладах освіти Фінляндії, підвищити рівень кваліфікації фахівців та перейняти кращий міжнародний досвід в системі інклюзивної освіти.

Інклюзія – це соціальна цінність, пов’язана з пошуком гуманізму у сфері освіти.

                                                             Анжела Кара

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be_%d1%96%d0%bd%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d0%b7%d1%96%d1%8f

Дати проведення: 29.03 – 04.04 2020 р.

Дедлайн реєстрації: 15.03.2020 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен  

Вартість: 287 Євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Стажування відбуватиметься на базі Західно-Фінляндського Коледжу , що є одним із найстаріших ВНЗ Фінляндії, заснований у 1890 році. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів в досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та  інтернаціоналізації освіти. Кампус знаходиться на околиці міста Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.

      17006310_1020137464753907_1680878696_n  16990955_1020137524753901_67418153_o

   

 

 

 

Цільова аудиторія: працівники інклюзивної освіти, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, представники органів державної влади, аспіранти і студенти, зацікавлені даною тематикою.

Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

За результатами стажування видаються сертифікат про наукове стажування в ЄС – 120 год (40 год лекторних занять та 80 год самоосвіти) – взірець

Стажування буде проходити у формі освітніх візитів, саме:

 • Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен;
 • Візит до дитячого садка;
 • Візит до початкової школи;
 • Візит до середньої школи;
 • Візит до дитячого будинку;
 • Науково-методичні заходи.

Фінляндія – країна, яка займає лідируючу позицію в світових рейтингах якості освіти та провідну роль у впроваджені інтегрованого навчання в системі інклюзивної освіти. Фінська система інклюзивного навчання вирізняється унікальністю та доступністю до дітей з особливими потребами.

Переваги інклюзивного навчання:

 • усуваються бар’єри в системі освіти та системі підтримки дітей з особливими потребами;
 • батьки залучені до процесу навчання;
 • діти з особливими освітніми потребами отримують можливість для нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство, вступ до професійних та вищих навчальних закладів;
 • у дітей з особливими освітніми потребами формуються соціальні компетенції для налагодження дружніх стосунків з ровесниками у школі та поза її межами;
 • створюється атмосфера спокійного прийняття відмінностей інших людей.

Що особливого у фінській  інклюзивній освіті?  (посилання на джерело) https://nus.org.ua/articles/shho-osoblyvogo-u-finskij-inklyuzyvnij-osviti/

 

Організаційний внесок складає 287 Євро покриває:

 1. навчальну програму та роздаткові матеріали;
 2. проживання у номерах (готелю коледжу);дворазове харчування (окрім вихідних);
 3. інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі;
 4. переїзди по м. Гуйттінен для освітніх візитів.

Терміни:

15 березня 2020 р. – останній день реєстрації

28 березня 2020 р. (07.00 год ) – виїзд учасників зі Львова (для тих, хто подорожує автобусом організованою групою)

29 березня 2020р. – фото пауза в історичному центрі Талліна. Переправа круїзним паромом до Хельсінкі. Вечірнє поселення до кампусу університету.

30 березня-03 квітня 2020р. –  стажування в закладах інклюзивної освіти та екскурсійно-культурна програма  м. Турку та  м.Тампере.

04 квітня 2020 р. –  виселення із кампусу університету. Екскурсія по Гельсінкі. Переправа круїзним паромом до Талліну.

05 квітня 2020р. – вечірнє повернення до Львова

Як добратися?

Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко річки Лойма, за 180 км від Гельсінкі.

 • Рейсом Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку;
 • Прямим рейсом з Борисполя до Гельсінкі (від аеропорту до м. Гуйтінен можна добратися на громадському автобусі, квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/або http://www.onnibus.com/en/index.htm);
 • автобусом євро-класу, за попереднім зголошенням, Львів – Таллінн – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів (175 євро в обидві сторони, якщо група бажаючих буде не менше 25 осіб).

Екскурсійна програма:

Можливіть оглянути столицю Фінляндії Гельсінкі та першу столицю країти – Турку (для осіб, які будуть подорожувати із України організованою групою на автобусі).

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличками міста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання) http://www.vikingline.ru/find-trip/cruises/from-helsinki/stockholm/cruise/

Запрошення: після оплати завдатку, 50% від організаційного внеску, Коледж надає запрошення (скан) що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Мета поїздки – навчання. Для власників біометричних паспортів отримання шенгенської візи не вимагається.


Контактна особа:  +38099 1720082  – Надія Гребенюк, асистент проекту

info@iiasc.org 

 

Share to Google Plus

0 коментарів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *