Порядок отримання польської візи

повідомляємо вас про те, що для отримання візи Шенген необхідно зареєструватися до Пункту прийому візових анкет (ППВА).

Перш за все, потрібно звернутися в будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатити сервісний збір у розмірі 18,50 євро в гривневому еквіваленті на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорту. Під час здійснення оплати необхідно:

А) обрати категорію візи: С – віза Шенген з ціллю культура,

Б) обрати ППВА (Місто),

В) вказати актуальний номер Вашого особистого телефону.

Здійснити можна лише одну оплату для одного заявника.

Опісля Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації, який, разом із прикріпленою копією першої сторінки закордонного паспорта, необхідно надіслати на електронну скринькуevents@iiasc.org .

На наступний робочий день після здійснення оплати, отриманий банківський код (PTN) буде активований через систему реєстрації. Автоматична система реєстрації призначить Вам дату й час подачі документів, в залежності від наявності вільних місць, але не раніше ніж за 3-7 днів від дати оплати і не пізніше 31.03.2017 року (окрім, таких областей, як: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Вінницька, Чернівецька, Житомирська та Хмельницька). Оператор колл-центру зв’яжеться з Вами у телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка до неділі (крім святкових днів) для подальшого підтвердження.

Для учасників «Семінару по освітніх можливостях для молоді» віза безкоштовна тому при подачі документів сплачувати консульський збір у розмірі 35 євро не потрібно.

Учасникам, які подаються в Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях – реєструються особисто за допомогою колл-центру: +38 044 5955151, +38 032 2984410, + 38 032 2424564, +38 050 4193010; + 38 067 3430480, +38 093 1755503 з понеділка до п’ятниці, окрім вихідних та свят з 08:00 до 22:00.

Важливо: з’єднання з оператором кол-центру для реєстрації до ППВА можлива лише з того номеру, який був Вами наданий у відділенні банку в момент оплати сервісного збору.

Для всіх учасників надішлемо пакет документів: запрошення, клопотання та копію договору між польською та українською сторонами для отримання візи, задля цього просимо вказати номер та адресу відділення Нової пошти.

 

Перелік документів, які необхідно подати в ППВА:

–          Візова анкета (зразок у вкладенні),

–                     Фото (3,5х4,5см 80% лице),

–                     Паспорт закордонний + копії першої сторінки та шенгенських та національних віз отриманих за останні 3 роки,

–                     Внутрішній паспорт + копії всіх сторінок з відмітками,

–          Медичне страхування, яке дійсне на території шенген зони + копія поліса і квитанції про його оплату (якщо є потреба ми можемо оформити страховий поліс на рік вартістю 90 грн),

–                     Довідка з роботи про доходи за останні пів року або Свідоцтво про реєстрацію ФОП + Декларація з податкової або Будинкова книга або Виписка з банку про рух коштів за пів року

–                     Запрошення, клопотання та копія договору між організаціями (ми надсилаємо)

————————— для дітей додатково —————————–
свідоцтво про одруження
юридично-завірений дозвіл на виготовлення візи та виїзду дітей за кордон
свідоцтво про народження
довідка з навчального закладу

Ви повинні з’явитись на вказане число за адресою в візовий центр та подати  вижче вказаний повний пакет документів.

Територіальна компетенція Генеральних Консульств Республіки Польща в Україні

Генеральне Консульство у Львові: Львівська, Івано-Франківська та Закарпатська області.
Генеральне Консульство у Харкові: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська та Запорізька області.

Генеральне Консульство у Вінниці: Вінницька, Чернівецька, Житомирська та Хмельницька області 
Генеральне Консульство в Луцьку: Волинська, Рівненська та Тернопільська області. 

Генеральне Консульство в Одесі: Одеська, Херсонська та Миколаївська області.

 

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будемо раді надати всю необхідну інформацію.

т. +38 099 172 000 82

Share to Google Plus

0 коментарів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *